Zamknij

Konkurs Fotograficzny "Tak wygląda moje miasto nocą"

12:45, 12.07.2019 | Puls Ciechanowa
REKLAMA
Skomentuj

Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowie oraz "PULS Magazyn Opinii Ziemi Ciechanowskiej" zapraszają wszystkich ciechanowskich amatorów fotografii do udziału w konkursie fotograficznym. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Krzysztof Kosiński - Prezydent Ciechnowa. 

Konkurs Fotograficzny pod tytułem „Tak wygląda moje miasto nocą” skierowany jest do fotografów amatorów, mieszkających w Ciechanowie. Udział mogą w nim brać dzieci, młodzież i dorośli. Celem konkursu jest zebranie najciekawszych nocnych ujęć ukazujących piękniejący i zmieniający się Ciechanów. Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać prace w okresie od 1 lipca do 15 września tego roku, zaś rozstrzygnięcie, wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się w dniu uroczystego otwarcia zrewitalizowanej Krzywej Hali przy Placu Marszałka J. Piłsudskiego.

Każdy z uczestników może nadesłać łącznie maksymalnie trzy fotografie. Organizatorzy przyjmują prace wyłącznie drogą mailową. Fotografie wraz z wypełnionym formularzem należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: [email protected]

Prace można przysyłać do 20 września 2019 r. do godziny 23.59. Razem ze zdjęciami należy przesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Karta zgłoszenia

Regulamin

(Puls Ciechanowa)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone