Zamknij
REKLAMA
12:43, 10.05.2022
11 maja startuje bezpłatny projekt szkoleniowo-rozwojowy, przygotowany przez kobiety i dla kobiet. Na uczestniczki czekają warsztaty, a także granty edukacyjne i dofinansowanie biznesu o wartości do 50 tys. euro. W projekcie mogą wziąć udział przedsiębiorczynie oraz kobiety, które dopiero planują założyć własną firmę.
12:11, 10.05.2022
Trwa nabór wniosków do IV edycji programu grantowego „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Spółka przekaże ponad 4,5 mln zł na realizację ważnych społecznie projektów. O granty mogą ubiegać się samorządy, ich jednostki budżetowe oraz organizacje pozarządowe działające w wybranych gminach. Wnioski można zgłaszać już od 9 maja, a do 20 maja będzie działała specjalna infolinia, której pracownicy pomogą w wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.
09:36, 09.05.2022
PGE Polska Grupa Energetyczna od wielu lat wspiera ochronę ptaków w Polsce. Szczególną troską otacza bociana białego. Od ponad 30 lat buduje dla niego specjalne platformy ponad słupami energetycznymi. Konstrukcje te zapobiegają bezpośredniemu kontaktowi bocianów z liniami energetycznymi, co znacząco redukuje niebezpieczeństwo porażenia prądem.
12:21, 06.05.2022
Województwo Wielkopolskie jako jeden z pierwszych regionów w Polsce rozpoczął proces budowy gospodarki wodorowej, dostrzegając tym samym szansę i korzyści, jakie niesie ze sobą rozwój technologii wodorowych. Już od 2018 r. Samorząd Województwa Wielkopolskiego nawiązuje w tej sprawie kontakty w kraju i za granicą, prowadzi edukację o technologiach wodorowych, wspiera i promuje wielkopolskie podmioty gospodarcze.
15:07, 29.04.2022
Budowanie zespołu (ang. team-building) jest dziś już nieodzownym elementem funkcjonowania każdej szanującej się firmy. Scalanie zespołu przez zabawę, miło i kreatywnie spędzony czas to doskonała droga do sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Takie przedsięwzięcia mogą odbywać się wewnątrz bądź na świeżym powietrzu. Pogoda jednak bywa kapryśna i może mieć odmienne zdanie na temat naszych planów na event dla naszego działu czy podwładnych. Jakie są, zatem, najlepsze pomysły na integrację w pomieszczeniu? O czym należy pamiętać dobierając rodzaj imprezy do uczestników? Która warszawska agencja eventowa (https://www.argentum-event.pl/agencja-eventowa-warszawa/) ma największe doświadczenie i sukcesy na tym polu? Doradzamy w poniższym artykule.
REKLAMA
12:00, 29.04.2022
Korzyści z korzystania z usług wirtualnego biura jest wiele. Te usługi mogą pomóc Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, uzyskać nowy adres i ułatwić zarządzanie firmą.
09:10, 29.04.2022
Istnieje bardzo wiele przydatnych gadżetów do materacy. Mogą być to maty antypoślizgowe, łączniki czy różnego typu maty ochronne. Do jednych z najciekawszych dodatków należy jednak nieprzemakalny ochraniacz na materac. Jest to bardzo przydatna rzecz, jeżeli zależy nam na najwyższym poziomie higieny w naszej sypialni. Ochraniacze na materac są bardzo uniwersalne i sprawdzają się nie tylko w zwykłych domach, lecz także w placówkach medycznych i domach opieki.
11:27, 28.04.2022
Odzież robocza to odzież noszona w miejscu pracy lub w pracy. Obejmuje każdy rodzaj odzieży, w tym między innymi koszule, spodnie, spódnice, kurtki i buty. Odzież robocza jest zwykle wykonana z trwałych materiałów, takich jak bawełna lub poliester. Najpopularniejszym kolorem odzieży roboczej jest czarny, ponieważ łatwo dostrzec na niej brud i plamy.
13:44, 27.04.2022
Od kilku lat w Polsce możemy słyszeć o tym, że w Polsce mamy rynek pracownika, dostępnych jest wiele ofert pracy i każdy kto szuka zatrudnienia będzie miał w czym wybierać. Czy jednak tak samo wygląda poszukiwanie pracy w każdym mieście, jak to wygląda jeśli chodzi o dostępne oferty i na co można liczyć w konkretnych miejscach? Wiele rzecz jasna zależy od warunków danego rynku pracy, natomiast ogólnie w Polsce ofert jest sporo. Podobnie to wygląda jeśli weźmie się pod uwagę oferty pracy dostępne w Ciechanowie.
08:36, 19.04.2022
Po wielu miesiącach intensywnych poszukiwań w końcu udało Ci się znaleźć działkę budowlaną, która jest wprost spełnieniem Twoich marzeń – cicha okolica, przepiękna przyroda i dobre połączenie komunikacyjne z okolicą sprawiły, że niemal od razu podjąłeś decyzję i jesteś właśnie na etapie projektowania ogrodu?
REKLAMA
12:00, 07.04.2022
Kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich były atrakcyjne i opłacalne. Niestety dziś, po znacznych zmianach kursów franka, stały się trudne do spłaty. Dlatego coraz szersze grono frankowiczów dopomina się o swoje prawa w sądach. Niestety, dla wielu osób ta ścieżka jest niedostępna ze względu na znaczne koszty postępowań sądowych. Tymczasem RePlan ma sposób na rozwiązanie tego problemu przez sfinansowanie postępowania sądowego.
11:23, 07.04.2022
Bez mała dwa tysiące zweryfikowanych internetowych publikacji, które okazały się fake newsami oraz prawie 250 budzących wątpliwości, a jednak prawdziwych – oto dorobek działającego od dwóch lat serwisu społecznego Polskiej Agencji Prasowej FakeHunter. Celem projektu jest walka z dezinformacją i zaangażowanie w tę działalność społeczności internetowej, a wojna informacyjna związana z rosyjską agresją na Ukrainę najważniejszym dziś wyzwaniem.
11:11, 05.04.2022
4 kwietnia 2022 ruszył pilotaż programu VDOMA, który wesprze uchodźców z Ukrainy w szukaniu pracy w Polsce. Pomysłodawcą tego programu jest fundacja Banku Gospodarstwa Krajowego - Empiria i Wiedza, która zaprosiła do współpracy ekspertów z firmy rekrutacyjnej Bigram.
11:50, 04.04.2022
Wobec dynamicznych zmian, jakie zachodzą dziś na rynku nieruchomości w Polsce, potrzebujemy prawdziwych autorytetów i ekspertów. Nie zawsze jednak wiemy, kto się zalicza do ich grona i jak zidentyfikować najlepszych w branży. W piątek, 1 kwietnia, zostały ogłoszone wyniki tegorocznej edycji konkursu Lider Nieruchomości Otodom, który wyłania najlepszą agencję nieruchomości w Polsce i w każdym z województw. To właśnie pośrednicy nieruchomości wyznaczają nowe standardy na rynku i inspirują innych przedstawicieli zawodu do inwestowania w najnowocześniejsze rozwiązania, zdobywanie nowych kompetencji i aktualizację wiedzy.
14:14, 01.04.2022
PGE podpisała umowę warunkową na nabycie trzech lądowych farm wiatrowych o łącznej mocy 84,2 MW. Po finalizacji transakcji moc zainstalowana Grupy PGE w tej technologii wzrośnie o 12 proc. do ponad 770 MW. Akwizycja zapewni Grupie PGE utrzymanie pozycji największego krajowego wytwórcy energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych. Po zakończeniu procesu przejęcia PGE będzie posiadać 11 proc. udziału zainstalowanych mocy w farmach wiatrowych w Polsce.
REKLAMA