Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
14:55, 08.10.2021
Styl nowoczesny czyli modernistyczny to połączenie minimalizmu i funkcjonalności przy zachowaniu maksymalnej wolnej przestrzeni. To z pewnością nie jest aranżacja dla każdego, bo mocno kojarzy się z surowością, unikaniem wszelkich drobiazgów, wzorów i ornamentów Główną rolę odgrywa tutaj praktyczność i funkcja, a niewiele miejsca poświęca się na dekoracje.
12:40, 08.10.2021
Mieszkańcy Warszawy mogli we wtorek wieczorem podziwiać specjalną animację, wyświetlaną na ścianie hotelu Intercontinental. Film został przygotowany z okazji premiery Windows 11, nowej odsłony systemu operacyjnego od Microsoft.
12:23, 08.10.2021
Chcielibyście razem z dziećmi dokarmiać ptaki, ale nie wiecie, jak to robić dobrze? Jaki karmnik wybrać, gdzie go postawić, a może powiesić? No i co do niego wsypać? I czy w ogóle dokarmianie jest ptakom potrzebne? Na te i więcej pytań odpowiedzi można znaleźć na stronie akcji edukacyjnej Jestem na pTAK z Enchantimals, którą z okazji Światowego Dnia Zwierząt (4 października) przygotowała marka we współpracy ze Stowarzyszeniem Jestem na pTAK, zajmującym się ochroną ptaków w Polsce. Wspólnie uczą, jak dbać i bezpiecznie dokarmiać ptaki. Dzięki wsparciu Enchantimals każdy wypełniony na stronie akcji quiz edukacyjny to 1kg ziaren, które wkrótce zasilą ptasie stołówki.
11:58, 08.10.2021
Przybliża się realizacja kluczowej inwestycji w rejonie przejścia granicznego Terespol/Brześć, jaką jest Park Logistyczny Małaszewicze (PLM). Wydane przez Urząd Wojewódzki w Lublinie pozwolenie na budowę pozwoli uruchomić dalsze procedury związane z finansowaniem, przetargiem i realizacją robót budowlanych.
13:06, 06.10.2021
2 października to dzień rozpoczęcia długo wyczekiwanej 18. edycji Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Po raz kolejny to wyjątkowe wydarzenie można zobaczyć na YouTube, a wszystkie transmisje koncertów oglądać na żywo na kanale Instytutu Chopina.
16:22, 09.09.2021
Właśnie nadeszła kolejna szansa, aby zgłosić swoje uczestnictwo w fotograficznym konkursie, który został stworzony z inicjatywy portalu pracy Aplikuj.pl. Zabawa polega na wysłaniu jak najciekawszych zdjęć z okresu dawniej wykonywanej pracy.
14:21, 08.09.2021
W I kwartale 2021 r. Polacy wypalili 6,3 proc. papierosów pochodzących z przemytu – 3,9 mld sztuk, co w porównaniu z 9,4 proc. w 2021 r. oznacza spadek o ponad 3 punkty procentowe, a to przekłada się na znaczny wzrost wpływów z tytułu akcyzy do budżetu państwa – wynika z raportu Instytutu Doradztwa i Badań Rynku Almares.
14:16, 08.09.2021
Do 30 września samorządowcy i organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o otrzymanie grantu w wysokości 20 tys. zł w ramach ostatniej tury tegorocznej edycji programu „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Grant może być przeznaczony na realizację projektów, które przyczynią się do poprawy życia i bezpieczeństwa mieszkańców. Laureaci zostaną wyłonieni w październiku.
14:07, 08.09.2021
Centrum Prasowe PAP to atrakcyjny i prestiżowy obiekt konferencyjny w samym centrum Warszawy. Od września konferencje prasowe i debaty organizujemy w nowocześnie zaprojektowanych wnętrzach, wyposażonych w multimedialny sprzęt. Zapewniamy kompleksową obsługę medialną oraz szerokie dotarcie do mediów.
14:01, 08.09.2021
Na całym świecie praca hybrydowa stała się w czasie pandemii koronawirusa standardowym modelem pracy. Jak wynika z globalnego raportu The Adecco Group, model hybrydowy zwiększa produktywność, ale i wywiera presję na pracodawcę i pracownika. To z kolei wymusza na firmach głęboką refleksję nad tym, w jaki sposób mierzyć efektywność pracy i zarządzać pracownikami.
13:55, 08.09.2021
Fundusz Venture Capital inwestujący w późnych fazach rozwoju w seryjnych przedsiębiorców tworzących spółki blockchain.
12:08, 19.08.2021
Wanny wolnostojące pełnią wiele funkcji ? nie tylko umożliwiają relaksującą i wygodną kąpiel, ale także stanowią swoisty element dekoracyjny łazienki, który nadaje jej niepowtarzalnego charakteru. Jej wybór powinien być podyktowany wieloma czynnikami, w tym: spójnością z aranżacją, odpowiednią wielkością, kształtem czy umiejscowieniem elementu w pomieszczeniu.
09:15, 19.08.2021
Idealna nieruchomość to taka, która zapewnia komfort codziennego życia. Czujemy się w niej bezpieczni, cenimy jej funkcjonalność i rozkład, bliskość do ważnych punktów w mieście, parków i miejsc, gdzie można oddać się czynnemu i biernemu wypoczynkowi. Kupujemy ją na lata, może i na całe życie, musi więc spełniać najważniejsze wymogi. O czym pamiętać podczas poszukiwań? Od czego zacząć?
14:16, 18.08.2021
Sądowe zabezpieczenie nieruchomości może być bardzo uciążliwą kwestią dla właściciela mieszkania, domu lub innego lokalu. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się nad tym jak znieść takie sądowe zabezpieczenie. Warto więc powiedzieć kilka słów na ten temat.
12:09, 18.08.2021
Praga Północ to prawobrzeżna dzielnica Warszawy. Przez lata nie miała dobrej prasy. Uważana była za niebezpieczną i mało interesującą. Dziś powoli to się zmienia. Praga Północ staje się dzielnicą chętnie wybieraną przez ludzi młodych, artystów, miejską bohemę. Zachwyca unikalną kulturą, własnym slangiem i oryginalnym charakterem. Osoby zainteresowane zamieszkaniem na Pradze Północ wybierać mogą między nowymi apartamentami a mieszkaniami w kamienicach. Rynek nieruchomości proponuje zarówno lokale na sprzedaż, jak i na wynajem. Jakie są ich ceny? Gdzie warto zamieszkać na Pradze Północ?