Zamknij
REKLAMA
13:00, 14.12.2020
Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Szukasz wyjątkowego prezentu dla swoich bliskich? Nie wiesz, co podarować dziecku? Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych, jak i nieco starszych.
10:36, 24.11.2020
Każdy z nas ma inny gust i zupełnie czego innego szuka w poszczególnych rzeczach. Na przykład - niektórzy słuchają radia dla muzyki, a inni dla specjalnych audycji radiowych. Dla innych z kolei to tylko źródło informacji o tym, co dzieje się na świecie. Tych stacji radiowych jest tak wiele, że czasami nie wiadomo na co warto się zdecydować. I dlatego właśnie wybraliśmy kilka naszych ulubionych, które często włączamy sobie w tle. Co nieco opowiemy wam o nich i podpowiemy na jakiej częstotliwości słuchać! Sprawdźcie koniecznie, które radia często nam towarzyszą.
08:29, 23.10.2020
Już 16 października w Rossmannie startuje niezwykła akcja. Ponad 1400 kosmetyków do makijażu będzie przecenionych aż o 60%.
09:36, 03.09.2020
Myśląc o stolarzu, najczęściej mamy w swoich głowach wizję osoby, która dłutem rzeźbi bliżej nieokreślone kształty w drewnie. Jest to jednak wyobrażenie dalece krzywdzące dla osób, parających się tą profesją zawodowo. Z tego tekstu dowiesz się czym zajmuje się stolarz w swoim zakładzie oraz jak znaleźć najlepszego w mieście.
13:07, 25.08.2020
Google Maps to jedna z najpopularniejszych aplikacji, które wykorzystujemy do nawigacji. Nie może to nikogo dziwić, skoro dokładne mapy w aplikacji ma już 220 krajów, a także udostępnił w prawie 1/3 z nich realistyczne zdjęcia miejsc Street View, które pozwalają dokładnie zobaczyć dokąd zmierzamy. Aplikacja ma jednak wiele innych funkcji, z których znaczenia powinny zdawać sobie m.in. firmy transportowe.
00:01, 29.04.2020
Pierwszy majowy weekend to dla wielu z nas oficjalny początek sezonu grillowego. Zastanawiasz się, co podczas majówki wrzucić na ruszt? Mamy rewelacyjne przepisy! Będzie smacznie, zdrowo i kolorowo.
08:09, 28.04.2020
Coraz częściej zaczynamy być zmęczeni miejskim zgiełkiem, dynamicznym tempem życia oraz szarością betonowej dżungli. Decydujemy się zatem na ucieczkę w objęcia natury , kierując się na działki rekreacyjne i letniskowe. Naszą oazą spokoju stają się ekologiczne i naturalne domy z drewna, które stanowią idealną przeciwwagę do otaczających nas na co dzień bloków mieszkalnych, szklanych biurowców czy asfaltowych dróg. Porozmawialiśmy z dyrektorem przedsiębiorstwa Eko Architektura, panem Przemysławem Balcewiczem i zapytaliśmy, dlaczego to jego domy z drewna powinny być wyborem każdego właściciela działki.
00:02, 22.04.2020
Truskawki to jedne z najpopularniejszych owoców uprawianych w Polsce. Skala  produkcji  sprawia,  że nasz kraj zaliczany jest do grona czołowych producentów w Unii Europejskiej. Coraz więcej z nas decyduje się także na amatorską uprawę truskawek w ogródkach czy na działkach. Zobacz, jak wybrać najlepsze odmiany truskawek oraz zapewnić roślinom odpowiednie warunki wzrostu.
00:01, 15.04.2020
Krzewy borówek pojawiają się w sprzedaży wczesną wiosną ? w marcu oraz jesienią, we wrześniu. Są to 2-3 letnie krzewy w doniczkach, o wysokości pędów 30-40 cm. Coraz więcej z nas jest zainteresowanych amatorską uprawą borówki w przydomowych ogrodach. Wyjaśniamy zatem, o czym należy pamiętać.
10:03, 08.04.2020
Święta Wielkanocne wymagają wyjątkowej oprawy kulinarnej. Na naszych stołach muszą pojawić się wtedy m.in. jajka, tradycyjny żur, biała kiełbasa oraz smakowite baby i mazurki. Jak sprawić, aby te Święta nabrały niezapomnianego smaku? Wykorzystaj nasze przepisy, a z pewnością przypomnisz sobie najlepsze tradycyjne dania, a także ich oryginalne wersje.
00:01, 01.04.2020
Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, a wiosna budzi się do życia. Niebawem w naszych domach i ogrodach rozpocznie się wielkie sprzątanie, przygotowywanie wielkanocno-wiosennych dekoracji, a także szykowanie smakołyków na świąteczny stół. To zatem dobry moment, aby ogłosić konkurs fotograficzny ?Moje przygotowania do Wielkanocy?! Sprawdźcie szczegóły.
14:39, 21.03.2020
Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest dla nas zdrowy sen. Przy czym szalenie istotne jest to, że musi to być efektywny wypoczynek, a nie zawsze idzie to w parze z ilością przesypianych przez nas godzin. Aby dobrze się czuć i wydajnie funkcjonować przez cały dzień, trzeba zatroszczyć się o to, aby jakość naszego snu była jak najlepsza.