Zamknij

Eko Architektura - domy z drewna godne zaufania

08:09, 28.04.2020 | materiały partnera

Coraz częściej zaczynamy być zmęczeni miejskim zgiełkiem, dynamicznym tempem życia oraz szarością betonowej dżungli. Decydujemy się zatem na ucieczkę w objęcia natury , kierując się na działki rekreacyjne i letniskowe. Naszą oazą spokoju stają się ekologiczne i naturalne domy z drewna, które stanowią idealną przeciwwagę do otaczających nas na co dzień bloków mieszkalnych, szklanych biurowców czy asfaltowych dróg. Porozmawialiśmy z dyrektorem przedsiębiorstwa Eko Architektura, panem Przemysławem Balcewiczem i zapytaliśmy, dlaczego to jego domy z drewna powinny być wyborem każdego właściciela działki.

Dlaczego warto kupić całoroczny dom z drewna?

Przede wszystkim - jest to przytulne schronienie, z którego możemy korzystać tak samo, jak ze standardowego mieszkania czy domku jednorodzinnego. Nie musimy jechać na działkę z rana i wracać pod wieczór, bowiem domy z drewna doskonale sprawdzą się jako miejsce codziennego funkcjonowania, w tym przygotowywania potraw czy snu i odpoczynku. Sam drewniany domek wykonany jest z żywotnych iglaków, co - przy odpowiedniej konserwacji i pielęgnacji - pozwoli cieszyć się zakupem nawet naszym wnukom i prawnukom. Używane przez nas drewno posiada wilgotność 14-18%, co sprawia, że budulec jest trwały, a zawarte w nim olejki eteryczne i substancje żywiczne kojąco wpływają na umysł i nastrój. Alergicy nierzadko przyznają, że przebywanie w takim domku łagodzi lub niweluje dolegliwości alergiczne, szczególnie w okresach nasilonego pylenia. Istotnym aspektem jest tu również ekologia - domy produkowane są z budulca, który łatwo odnowić, nie obciążając przy tym środowiska naturalnego. Zakup produktów Eko Architektura to bezstresowa współpraca: terminy naszych realizacji są szybkie, a sam montaż bardzo prosty i niedrogi - nasi klienci oszczędzą sobie nerwów, bowiem dotrzymujemy każdego terminu, a zadaną pracę wykonujemy sumiennie i solidnie.

Jaka jest cena za te wszystkie udogodnienia?

Nie musimy być milionerami, by pozwolić sobie na luksus posiadania ekologicznego domu z drewna. Zakup naszych domów z drewna nie uszczupli nadmiernie domowego budżetu i jest dopasowany do każdej kieszeni, bowiem ceny zaczynają się od kilkudziesięciu tysięcy złotych. Największe i najbardziej luksusowe nasze propozycje można nabyć za kwotę porównywalną z ceną nowego auta klasy średniej. Możemy również zrealizować zamówienie indywidualne: wystarczy przesłać szkic poglądowy domu (może być odręczny, nieprofesjonalny), zanotować listę życzeń takich jak powierzchnia użytkowa domu, liczba okien czy kondygnacji. Nasi profesjonaliści bezpłatnie przedstawią projekt domu i wycenią go, proponując uczciwą i atrakcyjną cenę.

Kto zatem powinien zakupić domy z drewna od Eko Architektura?

Tak naprawdę, każda osoba posiadająca kawałek działki letniskowej bądź rekreacyjnej będzie zadowolona z naszych produktów. Niezależnie od tego, czy jesteśmy nabywcą indywidualnym, czy firmowym, jakim budżetem dysponujesz oraz gdzie znajduje się Twoja działka: fachowo i kompleksowo wykonamy dla Ciebie dom z drewna. Naszą ofertę szczególnie kierujemy do:

  • Właścicieli działek, którzy chcą przyjemnie spędzić czas w kontakcie z naturą;
  • Działalności gospodarczych, które trudnią się wynajmem domów letniskowych;
  • Osób, które marzą o domku nad jeziorem, w górach czy innych atrakcyjnych lokalizacjach;
  • Firm, które chcą wykorzystać pobyt wypoczynkowy w naturalnych miejscach rekreacji jako nagrodę lub motywator dla pracowników;
  • Przedsiębiorców, którzy chcą mieć swoje oryginalne i ciekawe mini-biuro blisko natury.
(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop