Zamknij

DARMOWY Angielski online dla Kobiet z Powiatu Ciechanowskiego

12:34, 05.05.2022 | EG / Starostwo Powiatowe w Ciechanowie
Skomentuj Starostwo Powiatowe w Ciechanowie
REKLAMA

5 maja 2022 roku ruszył nabór do projektu „Angielski online dla Kobiet z powiatu ciechanowskiego”, finansowanego przez Powiat Ciechanowski. Rekrutacja potrwa do 12 maja 2022 roku. Czekamy na zgłoszenia.

Celem projektu jest wsparcie kobiet zamieszkałych na terenie powiatu ciechanowskiego w zakresie przeciwdziałania negatywnym skutkom COVID 19, poprzez prowadzenie nauki języka angielskiego w formule online. Taka formuła to dodatkowe ułatwienie, zarówno czasowe, jak i komunikacyjne oraz optymalne dla kobiet, dla których problemem lub barierą jest bezpośrednia nauka języka w grupie, spowodowana izolacją w czasie pandemii.

W projekcie może wziąć udział maksymalnie 100 kobiet z powiatu ciechanowskiego (pełnoletnich). O zakwalifikowaniu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń, a ustalenie listy zakwalifikowanych nastąpi do 16 maja 2022 roku.

Kurs rozpocznie się w drugiej połowie maja i potrwa do grudnia 2022 roku, z przerwą wakacyjną (łącznie 20 godzin lekcyjnych). Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu po 45 minut na platformie https://powiatciechanowski.clickmeeting.com/. Wypełniony formularz rekrutacji należy złożyć w Biurze Obsługi Mieszkańca Starostwa Powiatowego w Ciechanowie lub przesłać drogą elektroniczną (skan) na adres: [email protected].

Realizację projektu nadzoruje Wydział Profilaktyki Społecznej i Edukacji Zdrowotnej Starostwa Powiatowego w Ciechanowie, tel. 729-055-940.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem projektu i czekamy na Wasze zgłoszenia!

Pliki do pobrania:

Regulamin Projektu

Formularz rekrutacji

Deklaracja uczestnictwa

(EG / Starostwo Powiatowe w Ciechanowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%