Zamknij

Wydanie PULSU Ciechanowa. Styczeń 2021 r.

08:47, 19.01.2021 | P.P
Skomentuj
REKLAMA

Bezpłatną, papierową wersję gazety znajdziecie Państwo w punktach dystrybucji na terenie Ciechanowa oraz powiatu ciechanowskiego, a darmowe e-wydanie poniżej.

W numerze opisujemy najważniejsze wydarzenia z życia naszej społeczności.

Prezentujemy sylwetki ciekawych osób z naszego powiatu z nadzieją na to, że będą dla Państwa inspiracją i bodźcem do odkrywania swoich pasji i rozwoju osobistego.

PULS Ciechanowa – styczeń 2021 r.

Życzymy miłej lektury!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Wiktoria Lukowska Wiktoria Lukowska

0 0

Strona 19
Krótkie, ale niesamowicie treściwe wspomnienie mojego Wujka Krzysia, poprostu Krzysia. Człowieka który nigdy nie wdawał się w konflikty i szanował każdego napotkanego człowieka oraz jego poglądy. Jednak odnosząc się do artykułu wierzył w wolność słowa i Wolność przekonań na które jak widać naczelny po 30 latach pracy w TC nie pozwalał. Czy wśród wszystkich piszących nie ma opinii że Papier wszystko przyjmie gdyż jest cierpliwy? Mam tylko nadzieję że przyjdzie mi kiedyś stanac twarzą w twarz z Panem Marutem, aby przekazać wszystko co uważam na jego temat ale też na temat tego jak można zmarnować sukces wielu ojców na który pracowali latami. A Panu Panie Waldemarze dziękuję za to wspomnienie ale też za to że nie ma w niej deka strachu przed prawda. 16:50, 20.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%