Zamknij

Weź udział w fotograficznej zabawie ''POLACY W DAWNEJ PRACY'' i zawalcz o nagrody!

16.22, 09.09.2021 red
Skomentuj

Właśnie nadeszła kolejna szansa, aby zgłosić swoje uczestnictwo w fotograficznym konkursie, który został stworzony z inicjatywy portalu pracy Aplikuj.pl. Zabawa polega na wysłaniu jak najciekawszych zdjęć z okresu dawniej wykonywanej pracy.

Jeśli ukończyłeś 50 lat, miejscem Twojego zamieszkania jest województwo mazowieckie lub podlaskie, a ponadto posiadasz zdjęcia z dawnej posady to oznacza, że spełniasz wszystkie warunki, aby stać się uczestnikiem konkursu.

To już piąta edycja tej sentymentalnej zabawy. Jesteśmy bardzo ciekawi jakie tym razem napłyną do nas fotografie. Pokaż nam jak wyglądała Twoja praca, jakie narzędzia były Ci potrzebne i jak wspominasz miejsce, które kiedyś było częścią Twojej codzienności. Prześlij do nas maksymalnie 3 fotografie poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy. Czas nadsyłania zgłoszeń to 30.11.2021 roku.

https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy-zgloszenie

Konkurs odbywa się całkowicie online, co oznacza bezpieczeństwo obu stron. Zgłoszeń można dokonać samodzielnie lub z pomocą osób trzecich.

Nagrodami w konkursie są telefony komórkowe, gadżety, kursy komputerowe (od strefakursow.pl) i cenne książki. Każde zdjęcie będzie umieszczone w wyjątkowej galerii stworzonej po zakończeniu konkursu.

Więcej informacji dotyczących konkursu: https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%