Zamknij
REKLAMA
08:15, 08.08.2022
Kredyt we frankach kilkanaście lat temu był na tyle popularny, że dziś w sądach mamy rocznie wpływ około 30 tys. nowych pozwów przeciwko banków zaledwie w pół roku. Kredytobiorcy skuszeni bardzo atrakcyjną wizją pożyczki opiewającą na niską ratę, są świadomi, że ulegli jedynie złudzeniu, które w sposób negatywny odbija się na ich domowych budżetach do dzisiaj. Świadomość frankowiczów sięga bardzo daleko, bowiem nie pozostawili sprawy bez echa. Lwia część z nich ruszyła na frankową wojnę z bankami, które po starciu z kredytobiorcami wracają na tarczy.
10:25, 05.08.2022
Organizacja imprez to zazwyczaj dosyć stresujący moment dla firmy. Planowanie, ustalanie budżetów i szukanie właściwego miejsca to niełatwe zadania, zwłaszcza dla kogoś, kto nie ma w tym doświadczenia. Rozwiązaniem problemu, jakim jest planowanie różnego rodzaju wydarzeń, jest przekazanie tego sprawdzonej agencji eventowej w Warszawie! Firma Hevent wykona całą pracę za Ciebie! Sprawi, że Ty będziesz zadowolony, a uczestnicy eventu na długo będą zachwycać się tak wspaniale stworzonym wydarzeniem!
11:41, 04.08.2022
Are You Ready To Rock?! Zespół Scorpions wystąpi w 2023 roku w Polsce. Koncert został już wprawdzie wcześniej ogłoszony, teraz jednak poznaliśmy ostateczną datę. Scorpions zagrają w Atlas Arenie w Łodzi 10 czerwca 2023 roku. Członkowie fanklubu kupią bilety od 5 sierpnia, a dzień później - zarejestrowani użytkownicy platformy Bilet Serwis. Sprzedaż regularną zaplanowano od 8 sierpnia na www.biletserwis.pl.
00:00, 31.07.2022
Projektowanie domu lub aranżacja istniejącego już mieszkania nie należy do najłatwiejszych zadań. Każda osoba, która zajmuje się tym tematem może natrafić na swojej drodze szereg różnorodnych problemów, które dla laika są czasami bardzo trudne do przejścia. Nie dziwi więc fakt, że wiele osób decyduje się na podjęcie współpracy ze studiem projektowym. Aranżacje i projekty specjalistów cechuje nie tylko znajomość tematu, ale także wysoka rzetelność, dokładność i wiedza o aktualnych trendach panujących w branży wnętrzarskiej.
10:56, 26.07.2022
Eksperci finansowi to ludzie, którzy zarabiają na życie, doradzając, jak zarządzać swoimi pieniędzmi. Mogą pomóc Ci podjąć najlepsze decyzje finansowe i zaoszczędzić więcej pieniędzy.
09:18, 26.07.2022
Mezoterapia to zabieg polegający na wstrzykiwaniu substancji bezpośrednio w skórę za pomocą maleńkich igieł. Stosuje się go w leczeniu problemów takich jak cellulit, zmarszczki i blizny.
00:00, 26.07.2022
Rośnie popularność dekorowania. Trend ten rośnie od dziesięcioleci i w najbliższym czasie się nie skończy.
00:00, 22.07.2022
Decydując się na malowanie ścian zewnętrznych, powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, który pozwoli nam pokryć nawet najbardziej trudnodostępne zakamarki. Ludzie, którzy decydują się na odświeżenie swojej elewacji, najczęściej wybierają właśnie jej malowanie, ponieważ jest to sposób ekonomiczny i szybki pod względem wykonania. Odpowiedni wałek ułatwi pracę i sprawi, że będziemy bardziej zadowoleni z jej efektów.
00:00, 13.07.2022
Złożenie deklaracji DT-1 to obowiązek wielu właścicieli środków transportowych. Dzięki niej możliwe jest dopełnienie formalności związanych z podatkiem od środków transportowych. Zanim jednak przystąpi się do wypełniania druku DT-1, warto wiedzieć, jakie dane należy w tym celu zgromadzić oraz gdzie i w jakim terminie należy dostarczyć deklarację.
10:22, 11.07.2022
W ostatnich dwóch latach znacznie zmieniła się rola i zakres odpowiedzialności farmaceutów. Katarzyna Bosacka - znana z drobiazgowej analizy etykiet i składów oraz propagowania zdrowego stylu życia - sprawdziła, czy i jak nowe uprawnienia farmaceutyczne realizowane są w rzeczywistości? Czy faktycznie w aptece można się dziś zaszczepić, poprosić o receptę i dokonać przeglądu posiadanych leków?
09:35, 11.07.2022
W dniu dzisiejszym po raz pierwszy od czasu wdrożenia strategii PepsiCo Positive (pep+), firma opublikowała swoje Podsumowanie w Zakresie Działań Środowiskowych, Społecznych i Ładu Korporacyjnego (ESG). Pep+ to strategiczna i kompleksowa transformacja biznesu skupiona wokół zrównoważonego rozwoju i kapitału ludzkiego, które tworzą wartość i przyczyniają się do wzrostu, inspirując pozytywne zmiany.
09:55, 07.07.2022
Firma Wedel, kultowy producent, który od 170 lat dostarcza Polakom wyjątkowe słodycze, m.in. pianki Ptasie Mleczko®, czekoladę Jedyną czy Torcik Wedlowski, podsumowuje swoje działania w obszarze odpowiedzialnego biznesu, prezentując raport „Z przyjemnością dla przyszłości”. Z tej okazji posadzi w okolicach stolicy 2 hektary lasu. Wystarczy wypełnić krótki quiz na stronie: www.wirtualnedrzewa.pl/wedel, aby jesienią wirtualne drzewo otrzymało odpowiednik w prawdziwym lesie.
19:39, 05.07.2022
Koniec roku w edukacji? Owszem, ale tylko dla uczniów i części ich wychowawców. Dla dyrektorów placówek oświatowych wakacje to okres wzmożonych rekrutacji. Drugi kwartał 2022 roku stał pod znakiem bardzo wyraźnych wzrostów w zapotrzebowaniu na kadry nauczycielskie nie tylko na stronach internetowych kuratoriów oświaty. Intensywne poszukiwania rozpoczęły również prywatne żłobki, przedszkola i szkoły.
13:24, 05.07.2022
Polska Sieć Handlowa Lewiatan rusza z nową strategią komunikacji. Ambasadorem marki zostanie popularny kucharz, youtuber i dziennikarz kulinarny Tomasz Jakubiak. Wybór Tomasza Jakubiaka na twarz marki nie był przypadkowy. Chef od lat zajmuje się promocją kuchni regionalnej, podobnie jak Lewiatan przekonując Polaków, że warto sięgać po lokalne produkty i smaki.
09:30, 05.07.2022
Amazon zorganizował w Warszawie pokaz dronów z okazji pierwszego w Polsce Amazon Prime Day (12-13 lipca).