Zamknij

Aresztowany za obrót, handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków

12:43, 14.01.2022 | kom. Jolanta Bym, KPP Ciechanów
Skomentuj pixabay.com
REKLAMA

Ciechanowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków, uczestniczenie w obrocie znacznymi ilościami narkotyków i handel nimi. Ponadto mężczyzna kierował samochodem wbrew zakazowi. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 60 gramów narkotyków. Na podstawie zgromadzonych materiałów sąd wydał już postanowienie o tymczasowym areszcie zatrzymanego na 3 miesiące. Może mu grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z ciechanowskiej policji zatrzymali 24-letniego mieszkańca pow. ciechanowskiego, który posiadał ponad 60 gramów amfetaminy. Policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków, woreczki foliowe a także dużą sumę pieniędzy. 24-latek wpadł w ręce funkcjonariuszy z ogniwa patrolowo-interwencyjnego w niedzielę wieczorem. Został zauważony w Ciechanowie przy ul. Pułtuskiej w samochodzie.

Policjanci podczas prowadzonych czynności udowodnili 24-latkowi, że zajmował się handlem narkotykami a także uczestniczył w obrocie znacznymi ilościami substancji psychotropowych. Młody mężczyzna usłyszał również zarzut kierowania samochodem wbrew zakazowi.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego Sąd Rejonowy w Ciechanowie zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

(kom. Jolanta Bym, KPP Ciechanów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%