Na sygnale

Zamknij

Jeden skazany za jazdę po alkoholu, drugi za przestępstwa narkotykowe

asp. Magda Sakowska/KPP w Ciechanowie, KB 20:38, 02.04.2026 Aktualizacja: 20:40, 02.04.2026
Skomentuj Jeden skazany za jazdę po alkoholu, drugi za przestępstwa narkotykowe KPP Ciechanów

Ciechanowscy policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn.

Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie ustalili miejsce przebywania 61-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego, który poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w środę (1 kwiecień br.) w Ciechanowie. Mężczyzna ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Tego samego dnia ciechanowscy policjanci zatrzymali 27-latka, za którym Sąd Rejonowy w Ciechanowie wydał nakaz doprowadzenia. Zgodnie z jego treścią mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe.

Obaj mężczyźni trafili już do zakładu karnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(asp. Magda Sakowska/KPP w Ciechanowie, KB)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulsciechanowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%