Zamknij

Zdarzenia drogowe z udziałem nietrzeźwych kierowców

14:16, 23.07.2021 | KPP Ciechanów
Skomentuj
REKLAMA

W czwartek, 22 lipca na terenie gminy Glinojeck doszło do dwóch poważnych zdarzeń drogowych z udziałem nietrzeźwych kierujących.

Około godz. 11:30 na drodze lokalnej relacji Ogonowo-Dziektarzewo-Luszewo doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i ciągnika rolniczego. Ciechanowscy policjanci ustalili, że kierujący ciągnikiem wyjechał z drogi podporządkowanej i uderzył w prawidłowo jadący samochód osobowy marki Fiat Punto. W wyniku zdarzenia do szpitala zostały przewiezione dwie osoby, które na szczęście doznały obrażeń poniżej dni 7. Jak się okazało 51-letni kierowca ciągnika rolniczego marki Ursus był nietrzeźwy oraz nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Dodatkowo ciągnik nie miał przeglądu ani ubezpieczenia OC.

Do drugiego poważnego zdarzenia doszło tego samego dnia około godz. 14:40 w miejscowości Luszewo. Tam zderzyło się dwóch rowerzystów. 36-letni mężczyzna oraz 53-letnia kobieta – mieszkańcy gm. Glinojeck. Według ustaleń policjantów 36-latek wyjechał rowerem z drogi podporządkowanej i uderzył w prawidłowo jadącą 53-latkę, która jechała w kierunku m. Dziektarzewo droga z pierwszeństwem przejazdu. W wyniku zdarzenia 53-letnia rowerzystka została zabrana do szpitala. Kobieta doznała obrażeń powyżej dni 7. Policjanci ustalili, że 36-letni kierujący rowerem był nietrzeźwy, badanie na zawartość alkoholu wykazało, że kierował rowerem mając w organizmie blisko 2 promile alkoholu. 

KPP Ciechanów

(KPP Ciechanów )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%