Zamknij
REKLAMA

Nietrzeźwy kierował autem, nie zatrzymał się do kontroli drogowej, posiadał zakaz prowadzenia pojazdów i był poszukiwany a wszystko to w ramach recydywy

15:06, 12.05.2021 | podkom. Ewa Brzezińska
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Posterunku Policji w Regiminie po pościgu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli, posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

 

We wtorek, 11 maja wieczorem w miejscowości Włosty w trakcie patrolu funkcjonariusze Posterunku Policji w Regiminie zauważyli samochód marki Audi, którego kierujący może być osobą poszukiwaną. Do zatrzymania pojazdu użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych na które kierowca Audi nie reagował tylko przyśpieszył i zaczął uciekać.  Po krótkim czasie został zatrzymany. W trakcie interwencji mężczyzna celowo wprowadzał w błąd mundurowych co do swojej tożsamości i podawał nieprawdziwe dane. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się , że 39-latek jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności, posiada aktywny dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ponadto pojazd, którym jechał nie miał aktualnych badań technicznych. Policjanci sprawdzili stan jego trzeźwości i badanie wykazało, że miał on prawie dwa i pól promila alkoholu w organizmie.   Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przesłuchania przyznał się do popełnionych czynów, których dopuścił się w warunkach recydywy. Za swoje zachowanie będzie musiał ponieść konsekwencje.

(podkom. Ewa Brzezińska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%