Zamknij

U SĄSIADÓW: Zatrzymani za posiadanie dużej ilości narkotyków...

10:00, 17.11.2019 | mł. asp. Aneta Prusik, KPP w Mławie
Skomentuj KPP w Mławie
REKLAMA

Mławscy policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali dwie osoby, podejrzewane o posiadanie narkotyków. Wartość zabezpieczonych przez policjantów substancji odurzających to ponad 15 tysięcy złotych.

Policjanci z mławskiej komendy ustalili, że dwie osoby mieszkańcy Mławy, posiadają znaczna ilość środków odurzających. W czwartek, 14 listopada doszło do realizacji sprawy – podejrzenia się potwierdziły. Podczas prowadzonych przeszukań - na zlecenie Prokuratora Rejonowego w Mławie, kryminalni znaleźli ponad 500 gramów amfetaminy. Zatrzymali  30 – letniego mężczyznę oraz 27-letnią kobietę. Narkotyki zabezpieczono a zatrzymani trafili do mławskiego aresztu.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Działania policji pozwolą na wszczęcie postępowania w formie śledztwa realizowanego przez Prokuraturę Rejonową w Mławie.

(mł. asp. Aneta Prusik, KPP w Mławie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz