Zamknij

Dyskusyjny Klub Książki z nowym moderatorem

18:39, 27.09.2020 | TM
Skomentuj TM
REKLAMA

Ada Karwowska została nowym moderatorem Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Bibliotece Pedagogicznej w Ciechanowie.

Zastąpiła Jolantę Nagiel, która przez ostatnie siedem lat prowadziła DKK. Pani Jola, po 36-ciu latach pracy w Bibliotece Pedagogicznej przeszła na emeryturę. Teraz uczestniczy w spotkaniach Klubu jako jego członek.

Pierwsze spotkanie miłośników książki z nowym moderatorem odbyło się w ostatni piątek. Atmosfera była bardzo miła, co dobrze wróży na przyszłość.

Ada Karwowska przeszła do pracy w Bibliotece Pedagogicznej z Powiatowej Biblioteki Publicznej w Ciechanowie, gdzie od 2005 roku pracowała w Wypożyczalni Głównej. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego - Wydział Historyczny na kierunku informacja naukowa i bibliotekoznawstwo. W Bibliotece Pedagogicznej pracuje w Wydziale Udostępniania Zbiorów. Tu rozpoczęła awans zawodowy i pełni funkcję moderatora Dyskusyjnego Klubu Książki.

Pani Adzie życzymy satysfakcji z nowej pracy, a wszystkim członkom Klubu wielu interesujących lektur oraz miłego czasu spędzonego na dyskusji o książkach i nie tylko…

 

Więcej na ten temat w gazecie PULS Ciechanowa - czytaj na str. 20 - kliknij tutaj?

(TM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz