Zamknij
REKLAMA

Biegnąc pomogli Anecie Murawskiej - FOTORELACJA!

19:00, 11.03.2020 | TM
REKLAMA
Skomentuj
TM

8 marca Stowarzyszenie Mazovia ProActiv Ciechanów zorganizowało lokalną część akcji "Ogólnopolski Charytatywny Bieg Kobiet". Około setki biegaczy, także mężczyzn, pokonało dystans 3 km w Parku Jeziorko.

- Dzięki wpływom z zakupionych pakietów oraz zbiórce do puszek kwota 5.583 zł trafi w wsparcie leczenia i rehabilitacji Anety Murawskiej. To 42-letnia kobieta z gminy Sońsk, która walczy o powrót do zdrowia po nagłym zatrzymaniu krążenia – powiedział nam Patryk Nieznański – prezes Stowarzyszenia Mazovia ProActiv Ciechanów, który koordynował organizację Biegu Kobiet.

W ciechanowskiej odsłonie Biegu Kobiet zwyciężyła Monika Sobocińska, drugie miejsce zajęła Ewelina Jabłońska, a trzecie – Magdalena Rudnicka.

Warto wspomnieć, że Bieg Kobiet został wsparty przez ciechanowskich parlamentarzystów - i to całkowicie ponad podziałami politycznymi. Dzięki senatorowi Janowi Marii Jackowskiemu (Prawo i Sprawiedliwość) oraz posłowi Arkadiuszowi Iwaniakowi (Nowa Lewica) zwyciężczynie Biegu zwiedzą Senat RP i Sejm RP. Z kolei poseł Marcin Kierwiński (Platforma Obywatelska) i Maciej Wąsik (Prawo i Sprawiedliwość) przekazali na licytację komplety porcelany z Godłem RP.

PULS objął Bieg Kobiet patronatem medialnym, a kilku członków naszej redakcji wzięło w nim udział.

Relacja w najbliższym wydaniu PULSU – 7 kwietnia.

(TM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pulsciechanowa.pl | Prawa zastrzeżone