Zamknij

Ciechanowianin pobiegł w Walencji

21.56, 06.01.2023 . Aktualizacja: 21.58, 06.01.2023
Skomentuj Fot. Archiwum prywatne
REKLAMA

Przemysław Traczyk (Stowarzyszenie ASFaltLove Dziki) jako jedyny mieszkaniec naszego miasta wziął udział w 42. edycji „Maratón Valencia” w hiszpańskiej Walencji.

Warto dodać, że wśród 30 tysięcy startujących znalazło się dwóch biegaczy reprezentujących Stowarzyszenie ASFaltLove Dziki. Oprócz wspomnianego Przemysława Traczyka był to jeszcze Kamil Kucki z Narzymia w powiecie działdowskim.

W rozmowie z nami ciechanowianin podkreślił, że bardzo cieszy go fakt, iż rok temu mógł podziwiać startujących w Walencji jedynie w Internecie, a teraz był częścią tego biegowego święta, którym jest niewątpliwie Maratón Valencia.

- Piękna, płaska trasa prowadzona ulicami centrum miasta, wśród kamienic, zabytków, drzew pomarańczowych i palm. 42 kilometry pełne endorfin, radości i kibiców na całej trasie, od startu do mety, skandujących: „VAMOS! VAMOS! CAMPEONE!” (w luźnym tłumaczeniu: „Naprzód! Naprzód! Zwycięzcy! - przyp. red.). A sam finisz po błękitnym dywanie w Ciudad de las Artes y de las Ciencias de Valencia jest niesamowitym uczuciem. Warto więc realizować swoje marzenia, bo na to nie jest się nigdy za starym – powiedział nam Przemysław Traczyk.

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%