Zamknij

Smaczna kawa w ciechanowskim oddziale Banku Spółdzielczego w Płońsku

00:09, 19.11.2021 | PP
Skomentuj
REKLAMA

Odwiedziny w ciechanowskim oddziale Banku Spółdzielczego w Płońsku instytucji członkowskiej Mazowieckiej Izby Gospodarczej w Ciechanowie.

Siedziba Banku mieści się przy ul. 3 Maja 11 w Ciechanowie. Obiekt z zewnątrz prezentuje się okazale, jakby zapraszał przechodniów do swoich wnętrz. W tym miejscu podkreślamy, że placówka dysponuje dużym parkingiem, na którym można bez obaw pozostawić auto podczas wizyty w Banku.

Po przekroczeniu progu z uśmiechem na ustach powitała nas Ilona Sadkowska – Dyrektor Oddziału. Bardzo dziękujemy za miłą rozmowę i smaczną kawę.

- Bank Spółdzielczy w Płońsku to uniwersalna instytucja finansowa należąca do grona największych banków spółdzielczych w Polsce. Obsługujemy zarówno jednostki samorządu terytorialnego, przedsiębiorców, rolników, jak i osoby fizyczne. Jednym z naszych celów jest budowanie trwałych, wieloletnich relacji z naszymi klientami – podkreślała podczas spotkania - Ilona Sadkowska.

BS w Płońsku, poza oferowaniem profesjonalnych usług branżowych jest instytucją odpowiedzialną społecznie i gospodarczo. Niejednokrotnie wspierał różnorodne akcje charytatywne. Angażuje się również w rozwój samorządu gospodarczego w naszym regionie. Wiceprezes Zarządu BS – Robert Malinowski jest członkiem prezydium Mazowieckiej Izby Gospodarczej, pełni w nim funkcję skarbnika.

Ze szczegółową ofertą Banku Spółdzielczego w Płońsku można zapoznać się osobiście w placówkach lub za pośrednictwem strony internetowej www.bsplonsk.pl

 

DANE KONTAKTOWE:

Bank Spółdzielczy w Płońsku Oddział w Ciechanowie

ul. 3 Maja 11, 06-400 Ciechanów

tel. 504 727 014

email: [email protected]

Jakich treści szukasz na lokalnych portalach internetowych?Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki

(PP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%