Zamknij

Licytacje dla Laury

19:00, 26.03.2021 | Fot. Piotr Koper (BS Płońsk)
Skomentuj fot. Bank Spółdzielczy w Płońsku
REKLAMA

Na portalu Facebook działa grupa „Nadzieja dla Laury LICYTACJE”. Wystawiając na sprzedaż różnorakie przedmioty, bądź kupując je, pomagamy dziewczynce chorej na SMA w zgromadzeniu pieniędzy terapię genową. W tę formę pomocy włączają się też firmy i instytucje.

 

Bank Spółdzielczy w Płońsku przekazał na licytację dla Laury atrakcyjny zestaw, w którym znalazły się: walizka kabinowa Firmy Wittchen, powerbank z kilkoma końcówkami, portfel i pasek, pióro i długopis, Multitool, cztery zdjęcia w oprawie (autor: Piotr Koper) oraz zestaw upominków bankowych.

Jak nam powiedział wiceprezes Robert Malinowski, Bank Spółdzielczy w Płońsku stara się wspierać przedsięwzięcia charytatywne. – Cieszy mnie, że mogliśmy się w ten sposób włączyć w pomoc Laurze. Udział w tego typu akcjach jest zgodny z filozofią działania banków spółdzielczych by być blisko ludzi, także w trudnych chwilach – mówi wiceprezes Malinowski.

 

Licytacja trwa do 28 marca (niedziela) do godz. 21:00.

 

Link do licytacji:

 

https://www.facebook.com/photo?fbid=10216466578051160&set=gm.498843157949094

 

***

 

Warto przypomnieć, że leczenie Laury można także wesprzeć dokonując wpłaty poprzez Fundację „Siepomaga”: www.siepomaga.pl/laura-sma

(Fot. Piotr Koper (BS Płońsk))

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%