Zamknij

Uwaga Przedsiębiorcy! Ruszają dotacje PARP

16:00, 11.06.2020 | Starostwo Powiatowe w Ciechanowie
Skomentuj Fot. Pixabay
REKLAMA

Od 15 czerwca do 31 lipca Państwowa Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości będzie przyjmowała wnioski średnich przedsiębiorstw o dotacje na koszty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej (dotacje na kapitał obrotowy).

Dofinansowanie mogą otrzymać średnie przedsiębiorstwa, czyli podmioty które mają siedzibę lub oddział na terenie Polski, zatrudniają mniej niż 250 pracowników, a ich roczny obrót nie przekracza 50 mln euro lub roczna suma bilansowa nie przekracza 43 mln euro.
Celem naboru jest wsparcie utrzymania działalności gospodarczej średniego przedsiębiorcy, który na skutek wystąpienia pandemii COVID-19, w dniu udzielenia pomocy znajduje się w trudnej sytuacji lub odnotował spadek obrotów o co najmniej 30% w dowolnym miesiącu po 1 lutego 2020 r. w porównaniu do poprzedniego miesiąca lub analogicznego miesiąca ubiegłego roku. Otrzymane dofinansowanie firmy będą mogły przeznaczyć na koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz te związane z finansowaniem kapitału obrotowego tj. opłacenie mediów, najem powierzchni, zakup towarów czy ubezpieczenie działalności.

szczegóły wraz z dokumentacją znajdziecie Państwo pod linkiem: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/dotacja-na-kapital-obrotowy

(Starostwo Powiatowe w Ciechanowie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz