Zamknij

Jak praca stała się moją pasją?

11:35, 01.04.2019 | Puls Ciechanowa
Skomentuj
fot. Archiwum DM-K
REKLAMA

Figura Centrum Pięknego Ciała to mała, lokalna firma mieszcząca się w Ciechanowie, w samym centrum miasta, przy placu Jana Pawła II 15, na II piętrze. Z zewnątrz wygląda niepozornie, jednak kiedy wejdzie się do środka, od razu dostrzega się klimat tego miejsca. Przy wejściu na stopniach schodów i komodach ustawione są zapachowe świece oraz piękne ozdoby. Na ten szczegół zwróci uwagę niejedna Klientka.

Skąd taki pomysł na biznes? - Pomysł rodził się długo. Już w 2007 roku otwierając własną działalność gospodarczą marzyłam o stworzeniu takiego miejsca. Praca, rozmowa z drugim człowiekiem zawsze sprawiała mi wielką satysfakcję. Lubię pomagać innym, dzielić się tym, co wiem. Tworzyć projekty, wydarzenia, brać udział w akcjach charytatywnych, które mogą przyczynić się do rozwoju i metamorfozy osoby. Ponad dwa lata temu wreszcie spełniłam swoje marzenie. 8 lutego 2017 roku powstało to miejsce, które lubię i gdzie mogę się realizować. Uwielbiam każdą z Pań, która do nas trafia - każda jest niesamowita i niepowtarzalna. Widząc jak polepszają swoją samoocenę, pewność siebie czy zdrowie, jak pięknie zmieniają swoje ciała – aż łza się w oku kręci. Ja to obserwuję codziennie i codziennie przekonuję się o słuszności podjętej decyzji – opowiada Dorota Macioch-Kowalska.

Początki nie były łatwe. – Trzeba było znaleźć lokal, przystosować i wyremontować go. Urządzenia wnosiliśmy przez wąską klatkę i do końca nie było wiadomo, czy niektóre z nich przejdą przez drzwi – mówi z uśmiechem. – Pomimo podjętego ryzyka jestem przekonana o tym, że było warto. Ogromnie cieszę się, że takie miejsce powstało. To biznes, w który trzeba włożyć całe swoje serce – mówi Pani Dorota. – Dzięki temu mogłam poznać wiele wspaniałych osób, podjąć różne inicjatywy w Figura Centrum Pięknego Ciała oraz naszym mieście, np. wydarzenia, dni otwarte, akcje charytatywne, konkursy i zabawy, które cieszą się ogromną popularnością – dodaje.

Czym zajmuje się Figura Centrum Pięknego Ciała? – Jest to jedyne takie miejsce w Ciechanowie gdzie pasja łączy się z marzeniami, przynosząc realne i oczekiwane efekty o pięknym - zdrowym ciele. To miejsce tylko dla kobiet. Każda z Pań jest traktowana indywidualnie. Zakładamy jej kartę, przeprowadzamy wywiad, rozmawiamy, pytamy o cel, przeprowadzamy analizę - to oczywiście wszystko jest bezpłatnie i na podstawie tego dobieramy odpowiednie zabiegi – wyjaśnia właścicielka Firmy.

Każda Klientka rozpoczyna swoją przygodę z nami od oczyszczania organizmu. – Produkty, które mamy, są w 100 proc. naturalne – mówi Dorota Macioch-Kowalska. W ofercie jest profesjonalna linia kosmetyków znanych marek oraz suplementów polecanych przez dietetyków. Do wyboru jest dużo zabiegów, min.: Endermologia LPG Integral Cellu M6, fale radiowe i liposukcja ultradźwiękowa - Sculptor II, Lipolaser i Elektrostymulacja firmy YASUMI, Sauna IR, Power Slim Active, rollmasażer, limfodrenaż, Power Slim Fitness, Power Slim Medico, Jeździec, zabiegi AROSHA, Monduniqu, masaże i rytuały SPA.

- Ceny są różne, bo każdy program dobierany jest indywidualnie. W okresie 2 lat nasze Panie straciły setki kilogramów i tysiące centymetrów. To jest praca, w której trzeba być niezwykle otwartym i mieć charakter psychologa. Muszę przyznać, że teraz mam bardzo dobry team i zawsze podkreślam, że to również dzięki mojemu zgranemu zespołowi i jego wsparciu stworzyłam to wyjątkowe miejsce w Ciechanowie. Bardzo to doceniam – podkreśla Pani Dorota.

Zarówno właścicielka, jak i jej personel kilkanaście razy w roku biorą udział w szkoleniach, targach, konferencjach, poszerzają cały czas swoją wiedzę i doskonalą umiejętności.
U nas kobiety wyzbywają się kompleksów. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu jest otrzymana nagroda ORŁY KOSMETYKI 2018 - dla Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, jak również opinie naszych cudownych Pań na Facebooku: „Pewnie każda kobietka tak ma, że od czasu do czasu chce coś w sobie zmienić... ja mam tak często. Większość moich pomysłów dotyczyło schudnięcia. Niestety, nie zawsze się to udawało, same wiecie - nie jest to wcale łatwa sprawa... Na szczęście któregoś dnia los postawił na mojej drodze Panią Dorotkę i od tamtej pory wszystko się zmieniło. Pamiętam jak dzisiaj moją pierwszą wizytę w Figura Centrum Pięknego Ciała. Najbardziej w głowie utkwiła mi serdeczność, z którą się tam spotkałam. Dziewczyny zajęły się mną z pełnym profesjonalizmem. Zaczęłyśmy od analizy składu ciała i pomiarów. Zapoznałam się z pełną ofertą zabiegów i wspólnie z dziewczynami wybrałyśmy to, co najbardziej spełniało moje oczekiwania. Najbardziej do serca przypadły mi zabiegi SCULPTOR oraz LPG. Już nie mogę się doczekać testowania nowego modelu LPG. Tak więc zabiegi są super… sprzęt jest mega nowoczesny… ale dla mnie liczy się też świetna atmosfera. Sprzęt może kupić sobie każdy, a na taką atmosferę trzeba sobie zapracować. Gratuluję świetnej roboty!!! stawiam 6+ Jesteście niezastąpione!...”

NAJWIĘKSZYM WYRÓŻNIENIEM JEST OPINIA KLIENTEK!!!
 
- Uważam, że jestem wielką szczęściarą, bo moja praca jest jednocześnie moją pasją, a pasja stała się moją pracą. Jest to dla mnie związek idealny, taka „moja bajka” – mówi z uśmiechem Dorota Macioch-Kowalska.

(Puls Ciechanowa)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz