Zamknij

Prywatna opieka medyczna w naszym mieście - Ubezpieczenie zdrowotne Interrisk Antidotum Plus

17.21, 14.11.2022 . Aktualizacja: 16.25, 22.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Antidotum Plus to jedno z prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych dostępnych w naszej ofercie. Poznaj największe zalety tego rozwiązania, a także zakres i ceny pakietów medycznych od Interrisk.

Antidotum Plus w Interrisk – ubezpieczenie zdrowotne

Opinie Polaków coraz wyraźniej pokazują, że wzrasta znaczenie prywatnych usług medycznych. Cykliczne raporty Polskiej Izby Ubezpieczeniowej poświadczają, że z roku na rok zwiększa się zainteresowanie ochroną zdrowia i rośnie liczba polis zawieranych w tym zakresie.

Oferowane przez Interrisk ubezpieczenie zdrowotne , które możesz zakupić w placówce DOMU UBEZPIECZENIOWEGO SPECTRUM zapewni szybki i dogodny dostęp do konsultacji lekarskich, badań, zabiegów oraz innych form wsparcia związanych z ochroną zdrowia.

Co obejmuje Interrisk Antidotum Plus?

Zakres ubezpieczenia Antidotum Plus od Interrisk ma elastyczną konstrukcję – to oznacza, że można dopasować polisę do swoich potrzeb, uwzględniając np. dostępność określonych specjalizacji lekarskich czy usług medycznych. Ubezpieczenie można zawrzeć:

- w formie indywidualnej i rodzinnej,

- w 3 wariantach (Standard, Pełny, Prestiż),

- z opcją rozszerzenia o specjalistów dziecięcych (w przypadku ubezpieczenia dziecka poniżej 14 r.ż. – powyżej tego wieku może ono korzystać z konsultacji u lekarzy dla dorosłych).

W zależności od wybranego wariantu pakietu, Antidotum Plus może obejmować:

- konsultacje u lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (internista, pediatra),

- konsultacje specjalistyczne bez limitu i bez skierowania (chirurgia ogólna, dermatologia, ginekologia, kardiologia, laryngologia, okulistyka, ortopedia, alergologia, anestezjologia, chirurgia naczyniowa i onkologiczna, diabetologia, endokrynologia, gastrologia, hematologia, onkologia, proktologia, psychiatria, reumatologia, urologia i wiele innych),

- badania diagnostyczne (badania laboratoryjne, biochemiczne i immunologiczne, posiewy i wymazy, hormony i markery, RTG, USG i wiele innych),

- drobne zabiegi, szczepienie przeciw grypie, usługi pielęgniarskie, wizyty domowe, zabiegi rehabilitacyjne, rutynowy przegląd stomatologiczny, dostęp do infolinii medycznej,

- zniżkę 10% na nieobjęte pakietem usługi medyczne w placówce, która jest partnerem programu.

Interrisk Antidotum Plus – cena

Ile kosztuje zakup ubezpieczenia od Interrisk Antodotum Plus? Cena zależy od wybranego pakietu i zakresu usług, jaki on obejmuje, a także wariantu indywidualnego lub rodzinnego. Co istotne, w pakiecie rodzinnym ilość ubezpieczonych osób nie ma wpływu na wysokość składki.Za dopłatą do podstawowej składki można wykupić dodatkowe świadczenia związane z pobytem w szpitalu i pomocą doraźną, co znacznie rozszerza zakres ochrony.

Dlaczego warto wybrać Antidotum Plus?

Czym wyróżniają się oferowane przez Interrisk pakiety medyczne? Cennik dowodzi, że to wyjątkowo elastyczny i atrakcyjny wariant ubezpieczenia. Antidotum Plus ma jednak znacznie więcej zalet, m. in.:

- możliwość ubezpieczenia całej rodziny w jednej, stałej cenie,

- wysokość składki nie zależy od wieku ani liczby osób,

- możliwość ubezpieczenia dziecka tuż po urodzeniu (bez konieczności ubezpieczania rodzica),

- gwarancja wysokiego standardu obsługi,

- bezgotówkowe świadczenia medyczne w ponad 1400 placówkach na terenie całego kraju,

- całodobowa pomoc medyczna w pilnych przypadkach,

- zakres ubezpieczenia może obejmować leczenie chorób, prowadzenie ciąży, rehabilitację czy wizyty domowe,

- możliwość zawarcia polisy zdalnie,

- minimum formalności przy zawieraniu polisy (brak ankiety medycznej, natychmiastowa decyzja towarzystwa o możliwości ubezpieczenia),

- możliwość zawarcia umowy na rzecz cudzoziemca bez numeru PESEL,

- pakiety dla seniorów do 75 r. ż. (polisa wystawiana poza portalem),

- brak karencji na świadczenia medyczne,

- portal pacjenta i aplikacja do umawiania wizyt,

- łatwy dostęp do dokumentacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o pakietach medycznych w Interrisk? Zdrowotne ubezpieczenia warto porównać z pomocą eksperta, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. Odwiedź biuro lub zadzwoń i porozmawiaj z Doradcą Klienta.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%