Zamknij

Świętujemy Dzień Przedsiębiorcy inwestując w siebie! Mazowiecka Izba Gospodarcza w Ciechanowie!

11:29, 14.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

We wtorek, 21 czerwca w Polsce obchodzimy Dzień Przedsiębiorcy. Ustanowił go Sejm RP sześć lat temu na wniosek Krajowej Izby Gospodarczej. Mazowiecka Izba Gospodarcza również będzie świętowała ten dzień przy uroczystej kolacji biznesowej oraz słuchając inspirujących wykładów!

Zaproszeni na to wydarzenie mogą się czuć członkowie MIG, ale również przedsiębiorcy niezrzeszeni, jak też osoby planujące rozpocząć działalność gospodarczą. Spotkanie odbędzie się w Restauracji Qbatura przy ul. Kilińskiego w Ciechanowie o godzinie 18.00.

W pierwszej części organizatorzy zapewnili ciekawe wykłady ekspertów, następnie wszyscy zebrani zasiądą do wspólnej kolacji. Będzie to okazja do poszerzenia wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, zdobycia nowych umiejętności oraz integracji w gronie przedsiębiorczych osób. Ten wieczór może odmienić spojrzenie na biznes, a na pewno naładuje zebranych pozytywną energią!

Wykład pt. „Przebudzenie?”

Uczestnicy dowiedzą się jak nie dać się porwać schematom, które często towarzyszą Przedsiębiorcom w ich codziennym życiu – schematom dotyczącym zarządzania pracą ludzi, marketingu, rozwoju oraz planowania. Przyjrzą się korzyściom płynącym z porzucenia myślenia liniowego na rzecz lateralnego. Poznają najnowsze trendy w marketingu, m.in. marketingowy storytelling, oraz zapoznają z technikami projektowania produktów i usług, które wywołują zachwyt klienta (Design Thinking, Customer Journey Mapping). Nauczą się jak codziennie odnajdywać nowe pokłady kreatywności i motywacji do pracy we własnej firmie.

Prelegenci:

  fot. Katarzyna Szmit i Paweł Pyrzyński poprowadzą wykład z okazji Dnia Przedsiębiorcy.

 

Katarzyna Szmit – kobieta o sercu społecznika i postawie przedsiębiorcy. Prezeska zarządu w Fundacji edukacyjno-sportowej reGeneracja, właścicielka firmy ProFound Katarzyna Szmit, wspólniczka w Clara Futurum sp. z o.o.. Jest dyplomowanym doradcą zawodowym i job-coachem, ukończyła studia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz politologii o specjalizacji polityka międzynarodowa i integracja europejska. Jej pasją jest wspieranie osób indywidualnych, organizacji społecznych, samorządów oraz przedsiębiorców w zmianie i rozwoju przy wykorzystaniu funduszy unijnych i publicznych środków krajowych.

Paweł Pyrzyński – przedsiębiorca, właściciel firmy OPT-PRO GROUP, świadczącej usługi rozwojowe na rzecz przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych, certyfikowany przez IBM trener Design Thinking (IBM Certified Enterprise DT Practitioner, IBM Certified Enterprise DT Co-Creator), trener Service Design (projektowanie usług) oraz ekspert w dziedzinie marketingu i komunikacji, Kluczowy Doradca Ogólny Mazowieckiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, nauczyciel akademicki.

Szczegóły wydarzenia znajdują się na Facebooku Mazowieckiej Izby Gospodarczej. Uwaga ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń! Koszt uczestnictwa dla członków MIG (100 zł), natomiast dla osób niezrzeszonych (300 zł).

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%