Zamknij
REKLAMA

Centrum Handlowe we Władysławowie rozwinęło skrzydła!

11:16, 12.10.2021 | PP
Skomentuj
REKLAMA

W Centrum Handlowym MMG w podciechanowskim Władysławowie funkcjonują już nowe placówki, a będzie ich jeszcze więcej! Obecnie w swoje progi zapraszają: market ACTION, Rossman, salon optyczny Vision Express, powiększony KIK, a wkrótce również Pepco, nie licząc oczywiście dotychczas funkcjonujących sklepów. Jeszcze w tym roku pojawią się kolejne sklepy marek: Home & You, Yes! oraz Carry. Ponadto właściciele zapowiadają dalszą rozbudowę Centrum Handlowego w przyszłym roku.

Podczas otwarcia nowych sklepów, wszyscy klienci mogli liczyć na wyjątkowe promocje, ale także loterie i konkursy z nagrodami.

- W czwartek, 7 października odbyło się oficjalne otwarcie nowych sklepów. Przygotowaliśmy z tej okazji liczne atrakcje dla klientów. Najmłodszych zabawiali animatorzy i szczudlarz. Dzieci mogły również skorzystać z dmuchańców lub zrobić sobie zdjęcie z maskotką – mówił w dniu otwarcia nowej części Centrum Handlowego MMG jego dyrektor – Damian Czernik.

- Powstało pięć nowych lokali. Łącznie 2.750 metrów kwadratowych. Przebudowa polegała na rozbiórce części budynku, przebudowie wszystkich instalacji i zbudowaniu nowych lokali - dodaje Damian Czernik.

W przyszłym roku zaplanowano kolejny etap rozbudowy tego popularnego w Ciechanowie i okolicach Centrum Handlowego.

- Na początku przyszłego roku planujemy rozbudować Centrum o kolejny obiekt o powierzchni około 2.000 metrów kwadratowych. Prace powinny zostać zakończone do końca przyszłego roku – dodał dyrektor Czernik.

Trzy z pięciu nowych punktów handlowych są już doskonale znane klientom, tj. drogeria Rossman, KIK oraz Pepco.

W progi marketu Action większość klientów wejdzie po raz pierwszy. Sklep należy do sieci dobrze znanej w całej Europie. Sieć oferująca tanie i zaskakujące produkty codziennego użytku. Obecnie w 9 krajach Europy funkcjonuje ponad 1.800 takich sklepów.  

Action oferuje ponad 6.000 produktów w 14. kategoriach. - Oczywiście, w możliwie jak najniższych cenach. Niskie ceny, duży uśmiech to nasze firmowe motto – czytamy na stronie firmy ACTION.

Kolejna nowość to salon optyczny Vision Express, który jest częścią grupy GrandVision – globalnego lidera branży optycznej, prowadzącego ponad 6.000 salonów w 44 krajach. Oferuje nie tylko ogromny wybór wysokiej jakości okularów i soczewek kontaktowych. W Salonie wykonywane są także profesjonalne badania jakości wzroku. Wszyscy specjaliści w Vision Express doskonale wiedzą, że wzrok jest bezcenny, a bezpieczeństwo i wygoda są naszym absolutnym priorytetem! Jako firma medyczna Vision Express zapewnia fachowe porady doświadczonych lekarzy okulistów oraz optometrystów.

- Zapraszamy serdecznie na zakupy do Centrum Handlowego MMG Ciechanów – zachęcają właściciele.

O nowym otwarciu Centrum Handlowego MMG Ciechanów – przeczytasz również tutaj!

(PP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%