Zamknij
REKLAMA

Nowe otwarcie centrum handlowego MMG Ciechanów

17:15, 06.10.2021 | ..
Skomentuj Fot. Jakub Kaczorowski
REKLAMA

Centrum handlowe MMG Ciechanów otwiera drzwi dla klientów po zakończonej przebudowie.
Na mieszkańców czekają nowe sklepy, w tym market niespożywczy ACTION, Rossman, salon optyczny Vision Express, powiększony KIK, a wkrótce również Pepco. Na najbliższy czwartek, piątek i sobotę zaplanowano specjalne atrakcje dla klientów.

Najpopularniejsze centrum handlowe w Ciechanowie zostało przebudowane i gruntownie zmodernizowane, by poprawić komfort zakupów i wprowadzić nowe sklepy popularnych marek – mówi Damian Czernik, dyrektor centrum. Prace remontowe objęły niemal cały obiekt – od elewacji, przez instalacje wewnętrzne, po pasaże handlowe. Przygotowano też lokale dla nowych najemców.

Teraz zapraszamy klientów i życzymy im udanych zakupów, bo obecny zestaw sklepów gwarantuje, że każdy ma szansę wrócić do domu w pełni usatysfakcjonowany – zapewnia Damian Czernik.

 

Poznaj ofertę nowych sklepów

Blisko 1 tysiąc metrów kwadratowych zajmie dyskont niespożywczy ACTION z wyjątkową ofertą często zmieniających się produktów w zawsze atrakcyjnych cenach. To blisko 6 000 artykułów
z 14 różnych kategorii: dekoracje, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel. Jak zapewniają przedstawiciele marki, 2/3 asortymentu w sklepie ACTION będzie dynamicznie rotować, a w każdym tygodniu na półkach pojawiać się będzie ponad 150 nowych produktów. W nowo otwartym MMG Ciechanów nie zabraknie również popularnej drogerii Rossman, znanej klientom w całej Polsce, z pełnym zestawem produktów - dla dorosłych, dzieci i zwierząt. Dzięki przebudowie zdecydowanie zwiększył powierzchnię sklep KIK, wkrótce również Pepco.

Popularna strefa zakupów dla mieszkańców Ciechanowa

­– Ciechanów to miasto z dużym potencjałem, którego mieszkańcy chętnie odwiedzają i doceniają atrakcyjne miejsca zakupów. MMG Ciechanów to centrum, które ulepszamy właśnie dla nich. Wierzę, że przeprowadzona modernizacja i nowe sklepy spotkają się z ich pozytywnym przyjęciem – mówi Anna Polak, szefowa działu najmu MMG, firmy zarządzającej obiektem. 

W MMG Ciechanów z powodzeniem działają sklepy popularnych marek lokalnych i europejskich, jak H&M, Reserved, House, CCC, 4F, Kaes, Jysk, KIK, PEPCO, drogeria Hebe i market spożywczy Intermarché. Teraz dołączą do nich ACTION, Rossmann i salon optyczny Vision Express.

Jak dojechać na zakupy do MMG Ciechanów

Centrum jest położone przy popularnej, głównej drodze krajowej nr 60, biegnącej przez Mazowsze po województwo łódzkie, na granicy Ciechanowa i Władysławowa. Na zmotoryzowanych klientów czeka tam parking z 500 miejscami, ale na zakupy można przyjechać też autobusami komunikacji miejskiej, bo przystanek jest zlokalizowany bezpośrednio przy wejściu głównym.

 

Zapraszamy do: 

Centrum Handlowego Ciechanów

Władysławowo 65, Opinogóra Górna

(..)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

PasiastaPasiasta

0 0

Chyba zabrakło jeszcze jednego dużego sklepu odzieżowego.. NEW YORKER 18:27, 06.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%