Zamknij
REKLAMA

Uczniowie wydali własne książki

17:58, 29.03.2019 | Karol Podgórny
Skomentuj
REKLAMA

Wspaniały program edukacji czytelniczej zainicjowany w 1993 roku przez warszawian ? Marię Podlasiecką i Roberta Miszczuka, już po raz trzeci w Ciechanowie wyraził się konkursem dla uczniów szkół z terenu powiatu ? zorganizowanym przez naszą Bibliotekę Pedagogiczną przy ulicy 17 Stycznia, która jest instytucją Samorządu Województwa Mazowieckiego o długiej tradycji kulturotwórczej, działającą na rzecz środowiska oświatowego od okresu po Wyzwoleniu, tj. od roku 1953.

Oczywiście chodzi o kolejną ciechanowską edycję konkursu pn. „Wydajemy własną książkę” i jej rozstrzygnięcie wraz ze spotkaniem finałowym, podczas którego gościnnie w eleganckich wnętrzach Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Z. Krasińskiego przy ulicy Warszawskiej, uczniowie–zwycięzcy zostali wyróżnieni uroczyście.

W podsumowaniu uczestniczył współtwórca projektu – Robert Miszczuk z Warszawy. Spotkanie zainicjowała i ton mu nadała dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie – Grażyna Brzezińska. A naszą redakcję w szczegóły wydarzenia wprowadziła Wioletta Gałązka – z Wydziału Udostępniania Zbiorów BP (bardzo dziękujemy!).

Więcej w kwietniowym wydaniu PULSU.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI ZE SPOTKANIA 

(Karol Podgórny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%