Budowa nowej infrastruktury na os. Płońska przebiega szybciej niż planowano. Wszystko wskazuje na to, że prace zakończą się wcześniej i będą sfinalizowane w lipcu. W najbliższych dniach układany będzie asfalt.
W celu sprawnego przeprowadzenia tego etapu budowy prosimy kierowców o nieparkowanie aut na drodze, w zatokach autobusowych, na parkingach. W obszar inwestycji wjadą specjalistyczne pojazdy z masą asfaltową.
Odcinek od Miejskiego Przedszkola nr 2 do skrzyżowania przy przedszkolu niepublicznym: trwa profilowanie podbudowy, odcinek jest zamknięty dla ruchu. Asfaltowanie odbędzie się w środę i w czwartek (20-21 maja) na drodze oraz w piątek (22 maja) na ścieżce rowerowej.
Odcinek od ul. Ranieckiej do skrzyżowania z ul. Reutta przy ul. Płońskiej: będzie zamknięty dla ruchu 21 i 22 maja (czwartek i piątek) celem wylania asfaltu.
Wykonawca po zrealizowaniu danego odcinka i jego uwałowaniu będzie sukcesywnie udostępniał dojazd mieszkańcom.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulsciechanowa.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz