Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Pilnie zatrudnimy: opiekunów medycznych, Asystentów osób niepełnosprawnych i innych specjalistów

Data dodania: 2023-01-24 13:58:09ID: 1675

605Pokaż numer[email protected]

PRM Partner Sp. z o.o., jedna z wiodących firm opiekuńczych w kraju świadcząca usługi opiekuńcze we współpracy z Ośrodkami Pomocy Społecznej pilnie zatrudni: Opiekunów medycznych, Asystentów osób niepełnosprawnych i innych specjalistów

Praca polega na zabezpieczeniu pielęgnacyjnym osób starszych. Praca w domach podopiecznych, według zleceń.

Miejsce pracy: Dzielnica Włochy, Warszawa

Wymagania:
- Dyplom/świadectwo potwierdzające uprawnienia (przykłady zawodów na końcu oferty)
- Udokumentowany 6 miesięczny staż

Opis stanowiska:
- Asystowanie w czynnościach dnia codziennego i podstawowej aktywności życiowej
- Czynności pielęgnacyjno-higieniczne
- Aktywizowanie podopiecznych do samodzielności
- Rozwiązywanie bieżących problemów opiekuńczych
- Zapewnienie pozamedycznej opieki podopiecznym

Zawody (opiekun medyczny, pracownik socjalny, terapeuta zajęciowy, asystent osoby
niepełnosprawnej, pielęgniarka, opiekunka środowiskowa, specjalista w zakresie rehabilitacji
medycznej, fizjoterapeuta ,logopeda, psycholog, lub innego zawodu pozwalającego świadczyć usługi
specjalistyczne )

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie.

Kontakt w celu rekrutacji: tel. 605 053 300