Kierowca samochodu dostawczego

Nr oferty: StPr/21/0997Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Miejsce pracy: 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: dowóz wyrobów piekarniczych do wskazanego miejsca dostawy; miejsce pracy: Ciechanów i okolice Stupska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.10.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: książeczka sanitarno epidemiologiczna
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Piekarniczy Jacek Mossakowski
      Adres: Tadeusza Kościuszki 10, 06-561 Stupsk, powiat: mławski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Jacek Mossakowski
      Numer telefonu: 515 215 077
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Strzyżenie damskie i męskie, koloryzacja.
      StPr/21/0941
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      przygotowywanie posiłków typu kebab, fast-food
      StPr/21/0938

      - obsługa maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych - konserwacja i naprawy obsługiwanych maszyn • prowadzenie samochodu dostawczego • roboty ziemne podczas wykonywania inwestycji, remontów i usuwania skutków awarii sieci cieplnych • mechaniczny i ręczny wyładunek węgla z wagonów
      StPr/21/0928

      Według stanowiska
      StPr/21/0923

      dowóz wyrobów piekarniczych do wskazanego miejsca dostawy; miejsce pracy: Ciechanów i okolice Stupska
      StPr/21/0997
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      przygotowywanie i wydawanie sprzętu,, wykonywanie przeglądu technicznego i napraw
      StPr/21/0906
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Liczenie towaru za pomocą urządzenia jakim jest skaner. Dbanie o czystość stanowiska pracy.
      80/10/2021
      wynagrodzenie od od 21 PLN

      Sprzedaż artykułów, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek, przyjęcie towaru.
      StPr/21/0903

      wg stanowiska
      StPr/21/0904

      obsługa sekretariatu, praca w systemie komputerowym, prace biurowe zlecone przez pracodawcę
      StPr/21/0879