Sprzedawca

Miejsce pracy: 17 Stycznia 17, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Przyjęcie towaru, przygotowanie kanapek, sprzedaż hot-dog, artykułów skolnych i innych dopuszczonych do sprzedaży w sklepikach skolnych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 07.05.2021
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie- zasadnicze zawodowe, doświadczenie zawodowe mile widziane, wymagane kasy fiskalne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PEKRÓL WOJCIECH "MOBILNA KUCHNIA"
    Adres: Leśna 6, 09-317 Lutocin, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Wojciech Pekról
    Numer telefonu: 730 065 889
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt tel. pod nr. tel.: 730 065 889
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    praca przy produkcji pieczywa
    12/6/2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    obsługa klientów, dbałość o porządek na stanowisku pracy, obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych
    11/6/2021

    produkcja wyrobów cukierniczych
    10/6/2021

    Kierowanie pojazdami i maszynami zgodnie z przepisami Bhp i ppoż, codzienne sprawdzanie stanu technicznego pojazdu i maszyny, zabezpieczenie pojazdu i maszyny po zakończonej pracy. miejsce wykonywania pracy: Nakło nad Notecią, Ciechanów
    StPr/21/0619
    wynagrodzenie od od 4 000 do 6 000 PLN

    Obsługa linii i urządzeń w dziale produkcji
    StPr/21/0620
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    StPr/21/0621
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    naprawa samochodów
    StPr/21/0622

    Praca na magazynie
    StPr/21/0623

    0bsługa klienta,przyjmowanie towaru, uzupelnianie asortymentu, przechowywanie i wydawanie towaru
    StPr/21/0215

    Zapoznanie z przepisami BHP i ppoż., zapoznanie z programem stażu, zapoznanie z obowiązkami i uprawnieniami, obsługa interesantów, zapoznanie się z obiegiem dokumentów, obsługa urządzeń biurowych, obsługa sekretariatu, sporzadzanie pism i raportów.
    StPr/21/0635
    wynagrodzenie od 1 489 PLN