Zamknij

Sprzedawca

Miejsce pracy: Marcina Kasprzaka 31, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur, sprzątanie stanowiska pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 16.04.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MYOIL Sp. z o.o
    Adres: Marcina Kasprzaka 31, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Bogumiła Kaniecka
    Numer telefonu: 602 658 931
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV + skierowanie do pracodawcy
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    wykonywanie napraw i prac remontowych instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych; montowanie aparatury kontrolno-pomiarowej instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych;
    StPr/21/0488
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    Przygotowywanie i produkcja wyrobów cukierniczych
    StPr/21/0491
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Instalacje elektryczne
    StPr/21/0486

    prace administracyjno-biurowe, pomoc w opiece nad dziećmi w świetlicy
    StPr/21/0489
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    StPr/21/0490

    Obsługa klientów, rozliczanie faktur, dbanie o porządek na sali, obsługa kasy.
    StPr/21/0484

    Przyjęcie towaru, przygotowanie kanapek, sprzedaż hot-dog, artykułów skolnych i innych dopuszczonych do sprzedaży w sklepikach skolnych.
    StPr/21/0485

    diagnoza kandydatów na rodziców adopcyjnych, diagnoza dzieci zgłoszonych do przysposobienia, współpraca z sądem, organizatorami rodzinnej pieczy zastępczej i innymi instytucjami w zakresie opieki nad dzieckiem, prowadzenie poradnictwa, udział w posiedzeniach Komisji ds. Adopcji, udział w zespołach ds. okresowej oceny wychowanków będących w rodzinach zastępczych i placówkach.
    StPr/21/0469
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    parzenie kawy, serwowanie napojów, dbanie o sprzęt (m. in. ekspresy do kawy) i porządek w miejscu pracy, obsluga klientów, obsługa kasy fiskalnej
    StPr/21/0461

    obsługa magazynu, linii i urządzeń w dziale produkcji.
    StPr/21/0454
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN