Zamknij

asystent geologa , geodeta

Miejsce pracy: Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Praca głównie w terenie terenie Mazowsza. Mile widziane osoby po GEODEZJI. Gwarantujemy przyuczenie do zawodu. Asystent geologa pomaga przy wykonywaniu wierceń w gruntach wiertnicą mechaniczną, wykonuje domiary w terenie i nadzoruje pracę na istniejących budowach. Poszukujemy osoby komunikatywnej, posiadającą prawo jazdy kat B. Gwarantujemy miłą atmosferę w pracy, wypłaty na czas oraz comiesięczne premie uzależnione od zaangażowania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.04.2021
System wynagradzania: Akordowy
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Sygietyńskiego 11, 06-410 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Jolanta Nawrocka
      Numer telefonu: 236730863
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Montowanie mebli
      StPr/21/0426
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Obróbka metali i nakładanie powłok na metali
      StPr/21/0347
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur, sprzątanie stanowiska pracy
      StPr/21/0416

      nalewanie paliwa do samochodów
      StPr/21/0417

      Praca przy produkcji mebli, składanie i montaż
      StPr/21/0398
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Operator wózka widłowego
      StPr/21/0408

      Operator linii produkcyjnej
      StPr/21/0409

      Elektryk
      StPr/21/0410

      *koordynowanie prac na sieciach i urządzeniach elektroenergetycznych na poziomie SN i nN; *przygotowaywanie pozycji do planów prac eksploatacyjnych oraz remontowych z zakresie sieci SN i nN oraz planowanie, przygotowywanie i nadzór nad terminową ich realizacją; *udział w odbiorach oraz sprawdzenie wykonania realizowanych prac na sieciach SN i nN w Rejonie, w tym rozliczanie tych prac; *dokonywanie oceny stanu technicznego linii SN, nN oraz stacji SN/nN; *prowadzenie zagadnień związanych z parametrami sieci, jakością energii elektrycznej na sieciach SN i n; *organizowanie i prowadzenie kontroli realizacji prac na sieci SN i nN
      StPr/21/0396
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Prace administracyjno-biurowe, przygotowywanie dokumentów do biura księgowego, monitorowanie płatności faktur.
      StPr/21/0399
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN