Zamknij

Operator CNC

Miejsce pracy: Mazowiecka 10, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: prace związane z produkcją konstrukcji stalowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 11.06.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: operator maszyn CNC, wyksz. zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: M4TECH Sp. z o.o.
    Adres: Mazowiecka 10, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Mariusz Michalski
    Numer telefonu: 606 926 250
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy + CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    wydawanie towaru z magazynu, dowóz towaru do klienta
    StPr/19/0568
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    prace związane z produkcją konstrukcji stalowych
    StPr/19/0563
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    prace związane z wykończeniem i przygotowaniem do produkcvji konstrukcji stalowych
    StPr/19/0564

    Sprzątanie pomieszczeń Parku Nauki Torus
    StPr/19/0566
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    dbanie o teren zewnętrzny obiektu, zamiatanie, sprzątanie, koszenie, odśnieżanie. Miejsce pracy: Salon Orange Ciechanów
    StPr/19/0558

    Obsługa klienta, przyjmowanie, rozkładanie towaru w sklepie.
    StPr/19/0551

    Wykonywanie instalacji sanitarnych oraz częściowo ogólnobudowlane
    StPr/19/0546

    nadzorowanie właściwej eksploatacji wojskowych obiektów budowlanych, usuwanie na bieżąco usterek, awarii oraz ukszkodzeń powstałych podczas eksploatacji obiektów budowlanych, planowanie potrzeb materi
    StPr/19/0540
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Znajomość i przestrzeganie przepisów w zakresie realizacji zadań inwestycyjnych, remontowych oraz konserwacji, określanie w uzgodnieniu z użytkownikami potrzeb rzeczowo-finansowych w zakresie remotów
    StPr/19/0538
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    kierowanie działalnością Sekcji obsługi infrastruktury, prowadzenie nadzoru służbowego nad realizacją zadań poprzez osoby funkcyjne, współpraca z użytkownikami kompleksów i obiektów administrowanych p
    StPr/19/0539