Zamknij

Monter instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Wincentego Witosa 87/38, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji sanitarnych oraz częściowo ogólnobudowlane
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 31.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie- zasadnicze zawodowe, mile widziane
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Mariusz Kruszewski Usługi Ogólbobudowlane
    Adres: Wincentego Witosa 87/38, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowiecki
    Osoba do kontaktu: Mariusz Kruszewski
    Numer telefonu: 730 157 572
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV + skierowanie do pracodawcy
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    ładowanie
    StPr/19/1048
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    - sprzedaż aktualnej oferty nowym Abonentom nc +; - udzielanie pomocy Abonentom nc + w sprawach dotyczących obowiązujących umów; - wsparcie techniczne; - dosprzedawanie produktów i usług platformy nc
    StPr/19/0586

    Przyjmowanie towaru na magazyn, kontrola terminów przydatności towarów do spożycia, uzupełnianie towarów na hali sprzedaży i odpowiednie ich eksponowanie, dbanie o czystość na hali sprzedaży, przenosz
    StPr/19/0588
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    obsługa pompy asenizacyjnej - wywóz nieczystości płynnych
    StPr/19/0589

    sprzątanie terenu Szpitala, wywóz odpadów, prace porządkowe
    StPr/19/0573

    obsługa systemów informatycznych w Szpitalu związanych z przyjęciem pacjenta, prace związane z obsługą historii choroby, obsługa administrayjna
    StPr/19/0574
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    Prace administracyjne, prace związane z ochrona środowiska, odpadami
    StPr/19/0575
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynkach. Praca na terenie wojewodztwa mazowieckiego.
    StPr/19/0577
    wynagrodzenie od 2 250 - 3 200 PLN

    obsługa konsumenta
    StPr/19/0571

    praca przy dociepleniach domków jednorodzinnych
    StPr/19/0576
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN