Zamknij

Młodszy Inżynier w Dziale Wsparcia Technicznego

Miejsce pracy: Mleczarska 9, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Szukamy osoby, która ma podstawową wiedzę lub chce się rozwijać w tych środowiskach: • Systemy operacyjne Linux (pracujemy na SUSE i openSUSE) razem z zagadnieniami konteneryzacji/docker • Serwery i macierze DELL • Proste sieci oparte o przełączniki Cisco i rozwiązania przemysłowe innych producentów • Systemy operacyjne Windows Server • Zagadnienia dotyczące kamer Zakres obowiązków: • Wdrażanie systemów informatycznych i teletechnicznych u klientów firmy • Przygotowywanie serwerów, sprzętu sieciowego i urządzeń dodatkowych do wdrożenia • Uruchomienia urządzeń u klienta w tym kamer i elementów dodatkowych • Wsparcie klienta i serwis wdrożonych systemów • Udział w olbrzymim projekcie realizowanym na przejściach granicznych w całej Polsce • Przygotowywanie dokumentacji powdrożeniowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Język:
    • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Inne] : Wykształcenie: Średnie lub wyższe kierunkowe w trakcie studiów: informatyczne, elektroniczne, telekomunikacja, elektryczne lub pokrewne. Doświadczenie jako atut dodatkowy, szukamy osoby chcącej pracować i gotowej do nauki. Angielski na poziomie pozwalającym czytać dokumentację techniczną. Dyspozycyjność, praca wiąże się z częstymi wyjazdami w początkowym okresie
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: T4B Sp. z o.o.
        Adres: Mleczarska 9, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        Stylizacja rzęs i henna
        StPr/20/0852
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        praca na stanowisku ślusarz narzędziowy, praca na maszynach do obróbki metalu
        StPr/20/0855
        wynagrodzenie od 16 - 20 PLN

        Prowadzenie akt pracowników i ewidencja czasu pracy, sporządzanie deklaracji ZUS, sporządzanie list płac
        StPr/20/0856

        Doradztwo i obsługa klienta w zakresie ubezpieczeń. obsługa dokumentów, rozliczanie dokumentów i gotówki. Dbanie o czystość i porządek stanowiska pracy.
        StPr/20/0857
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Przygotowanie elementów do lakierowania, obróbka frontów meblowych
        StPr/20/0858

        Obsługa recepcji, koloryzacje, strzyżenie, czesania wieczorowe, dbanie o czystość salonu, zaopatrzenie salonu w towar.
        StPr/20/0859

        Przyjmowanie zamówień od klientów
        StPr/20/0860

        obsługa czytelników, zakup nowości książkowych, obsługa urządzeń biurowych.
        StPr/20/0851

        obsługa klienta, prowadzenie zapisów, wykonywanie stylizacji paznokci metodą żelową, akrylową, hybrydową, zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp
        StPr/20/0842

        pomoc w przygotowywaniu posiłków, dbanie o porządek w miejscu pracy, wydawanie posiłków
        StPr/20/0843