Zamknij

Monter instalacji wentylacji i klimatyzacji

Miejsce pracy: Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Montaż instalacji wentylacji i klimatyzacji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 30.11.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie- zawodowe, doświadczenie w pracy na budowie, umiejętność obsługi elektronarzędzi.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Sygietyńskiego 11, 06-410 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Monika Chojnacka
    Numer telefonu: 236730863
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV + skierowanie do pracodawcy
    przekazania dokumentów:
    Stylizacja rzęs i henna
    StPr/20/0852
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    praca na stanowisku ślusarz narzędziowy, praca na maszynach do obróbki metalu
    StPr/20/0855
    wynagrodzenie od 16 - 20 PLN

    Prowadzenie akt pracowników i ewidencja czasu pracy, sporządzanie deklaracji ZUS, sporządzanie list płac
    StPr/20/0856

    Doradztwo i obsługa klienta w zakresie ubezpieczeń. obsługa dokumentów, rozliczanie dokumentów i gotówki. Dbanie o czystość i porządek stanowiska pracy.
    StPr/20/0857
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Przygotowanie elementów do lakierowania, obróbka frontów meblowych
    StPr/20/0858

    Obsługa recepcji, koloryzacje, strzyżenie, czesania wieczorowe, dbanie o czystość salonu, zaopatrzenie salonu w towar.
    StPr/20/0859

    Przyjmowanie zamówień od klientów
    StPr/20/0860

    obsługa czytelników, zakup nowości książkowych, obsługa urządzeń biurowych.
    StPr/20/0851

    obsługa klienta, prowadzenie zapisów, wykonywanie stylizacji paznokci metodą żelową, akrylową, hybrydową, zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp
    StPr/20/0842

    pomoc w przygotowywaniu posiłków, dbanie o porządek w miejscu pracy, wydawanie posiłków
    StPr/20/0843