Zamknij

stolarz

Nr oferty: 2/10/2020Dodane przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Ciechanów

Miejsce pracy: Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: produkcja frontów meblowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Stolarz*
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez OHP
      Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
      Adres: 17 stycznia 49, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Beata pilitowska
      Numer telefonu:
      Język aplikacji:
      Wymagane dokumenty:
      przekazania dokumentów:
      Przygotowywanie dokumentów technicznych
      StPr/20/0782
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Cięcie, okleinowanie, montaż
      StPr/20/0783
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN

      obsługa klientów detalicznych i hurtowych, budowanie bazy klientów, tworzenie ofert handlowych, obsługa systemu B2B, tworzenie akcji promocyjnych
      StPr/20/0779

      Obsługa maszyn budowlanych
      StPr/20/0780

      Projektowanie budynków, kosztorysowanie, obliczanie konstrukcji obiektów budowlanych
      StPr/20/0766

      Utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym
      StPr/20/0761

      obsługa klienta, zachowanie czystości na stanowisku pracy
      StPr/20/0763

      Obsługa urządzeń i linii technologicznych w dziale produkcji
      StPr/20/0764
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      - wykonywanie bieżących napraw w zakresie elektrycznym/mechanicznych; - dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń; - wykonywanie działań prewencyjnych na maszynach; - uzupełnianie rejestrów usterek i interwencji
      StPr/20/0765

      przyjmowanie dostaw towaru, wydawanie towaru,
      StPr/20/0753