Zamknij

KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Robotnicza 1, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: - księgowanie faktur kosztowych, - rozliczenia międzyokresowe kosztów, - raporty z realizacji budżetu, - nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, - sporządzanie raportów do GUS,NBP - współpraca przy sporządzaniu sprawozdań
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Kurs: Księgowości
      • kurs: Akademia księgowości od podstaw do samodzielnego księgowego
      • Certyfikat Księgowy
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 1] : ZNAJOMOSĆ SYSTEMÓW KSIĘGOWYCH, CDN XL BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM [Inne] : znajomość ustawy o rachunkowości i VAT, znajomość zagadnień związanych z amortyzacją i środkami trwałymi
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: CHROMAVIS SERVICE SP. Z O.O.
        Adres: Robotnicza 1, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: DANUTA ŚMIECIŃSKA
        Numer telefonu: 23 657 47 05
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Kontakt tel. pod nr.: 23 657 47 05 bądź cv na adres e-mail: [email protected] bądź poczta na adres ul. Robotnicza 1, 06-400 Ciechanów
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta
        Terminowe i zgodne z przepisami przyjmowanie dokumentów, nadzór nad merytoryczną treścią oraz tworzenie dokumentu zbiorczego. Sporządzanie, podpisywanie i wydawanie dokumentów. Prowadzenie ewidencji i wydawanie poleceń wyjazdów służbowych w Brygadzie. Prowadzenie ewidencji czasu wykonywania przez żołnierzy zadań służbowych w wymiarze przekraczającym normę czasu służby oraz rozliczenie wykorzystania czasu wolnego. Uzupełnianie danych w systemie.
        StPr/20/0723
        wynagrodzenie od od 3 270 PLN

        Wykonywanie instalacji elektrycznych
        StPr/20/0721
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        dowóz towaru, przyjęcie i wydanie towaru z magazynu,
        StPr/20/0720
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Prace związane ze zbiorem truskawek, przygotowanie transportu, prace przy pielęgnacji plantacji truskawek
        StPr/20/0714
        wynagrodzenie od od 2 720 PLN

        Rozwożenie pieczywa do dostawców
        StPr/20/0717

        Przewóz art. spożywczych
        StPr/20/0704
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        montaż instalacji wodno - kanalizacyjnej, wentylacji grzewczych, klimatyzacyjnych
        StPr/20/0708

        przymowanie towaru na magazyn, kontrola terminów przydatności towaru, uzupełnianie towarów na hali sprzedaży i odpowiednie ich eksponowanie, dbanie o czystość na hali sprzedaży
        StPr/20/0710
        wynagrodzenie od od 18 PLN

        Obsługa gazu do samochodu i paliwa
        StPr/20/0700

        Prowadzenie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego. Prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy. Sporzadzanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy.
        StPr/20/0702