Zamknij

ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Robotnicza 1, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: • nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń z branży kosmetycznej . • Przeprowadzanie okresowych remontów, konserwacji oraz napraw urządzeń. • Regulacja i nastawy urządzeń produkcyjnych: etykieciarki, itp. • Zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu maszyn i urządzeń technicznych. • Diagnozowanie awarii. • Dbanie o powierzone narzędzia i sprzęt. • Przestrzeganie obowiązujących przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
    • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
    • Kurs: "Eksploatacja i dozór urządzeń instalacji i sieci elektrycznych Gr I i energetycznych Gr II do 1 kV"
    • Książeczka spawacza
    • Kurs:"Uprawnienia SEP do 1kV"
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: • Posiadanie wiedzy w zakresie utrzymania ruchu, konserwacji, napraw i remontów maszyn i urządzeń oraz instalacji elektrycznych. • Praktyczna umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych, pneumatycznych, itp. • Kilkuletnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu na stanowisku elektromechanika. • Umiejętność samodzielnego diagnozowania przyczyn awarii elektrycznych, mechanicznych.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: CHROMAVIS SERVICE SP. Z O.O.
      Adres: Składowa 2, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: BOŻENNA OLSZEWSKA
      Numer telefonu: 23 657 47 05
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy + CV na adres [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, poczta
      Terminowe i zgodne z przepisami przyjmowanie dokumentów, nadzór nad merytoryczną treścią oraz tworzenie dokumentu zbiorczego. Sporządzanie, podpisywanie i wydawanie dokumentów. Prowadzenie ewidencji i wydawanie poleceń wyjazdów służbowych w Brygadzie. Prowadzenie ewidencji czasu wykonywania przez żołnierzy zadań służbowych w wymiarze przekraczającym normę czasu służby oraz rozliczenie wykorzystania czasu wolnego. Uzupełnianie danych w systemie.
      StPr/20/0723
      wynagrodzenie od od 3 270 PLN

      Wykonywanie instalacji elektrycznych
      StPr/20/0721
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      dowóz towaru, przyjęcie i wydanie towaru z magazynu,
      StPr/20/0720
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Prace związane ze zbiorem truskawek, przygotowanie transportu, prace przy pielęgnacji plantacji truskawek
      StPr/20/0714
      wynagrodzenie od od 2 720 PLN

      Rozwożenie pieczywa do dostawców
      StPr/20/0717

      Przewóz art. spożywczych
      StPr/20/0704
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      montaż instalacji wodno - kanalizacyjnej, wentylacji grzewczych, klimatyzacyjnych
      StPr/20/0708

      przymowanie towaru na magazyn, kontrola terminów przydatności towaru, uzupełnianie towarów na hali sprzedaży i odpowiednie ich eksponowanie, dbanie o czystość na hali sprzedaży
      StPr/20/0710
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      Obsługa gazu do samochodu i paliwa
      StPr/20/0700

      Prowadzenie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego. Prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy. Sporzadzanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy.
      StPr/20/0702