Zamknij

Pielęgniarka/opiekunka

Miejsce pracy: Batalionów Chłopskich 12, 06-413 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: opieka nad miszkańcami Domu, a szczególnie nad leżącymi i czuwanie nad pełnym zaspokojeniem ich potrzeb bio-psycho-społecznych; czuwanie nad higieną osobistą mieszkańców oraz należytym stanem sanitarno - higienicznym pokoi mieszkalnych i pomieszczeń; dawkowanie i podawanie leków, wykonywaniu ich i dokumentowaniu wykonania; sprawdzanie terminów ważności leków; wykonywanie iniekcji insulinowych; sprawdzanie poziomu cukru u mieszkańców objętych leczeniem diabetologicznym; wykonywanie zleceń doraźnych w iniekcjach domięśniowych i dożylnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 07.09.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne
    Zawód:
    • Pielęgniarka
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykszt. wyższe średnie medyczne lub licencjat pielęgniarstwa
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Dom Pomocy Społecznej "KOMBATANT" w Ciechanowie
      Adres: Batalionów Chłopskich 12, 06-413 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieck
      Osoba do kontaktu: Magdalena Przyborowska
      Numer telefonu: 23 672 14 85
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy + CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Terminowe i zgodne z przepisami przyjmowanie dokumentów, nadzór nad merytoryczną treścią oraz tworzenie dokumentu zbiorczego. Sporządzanie, podpisywanie i wydawanie dokumentów. Prowadzenie ewidencji i wydawanie poleceń wyjazdów służbowych w Brygadzie. Prowadzenie ewidencji czasu wykonywania przez żołnierzy zadań służbowych w wymiarze przekraczającym normę czasu służby oraz rozliczenie wykorzystania czasu wolnego. Uzupełnianie danych w systemie.
      StPr/20/0723
      wynagrodzenie od od 3 270 PLN

      Wykonywanie instalacji elektrycznych
      StPr/20/0721
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      dowóz towaru, przyjęcie i wydanie towaru z magazynu,
      StPr/20/0720
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Prace związane ze zbiorem truskawek, przygotowanie transportu, prace przy pielęgnacji plantacji truskawek
      StPr/20/0714
      wynagrodzenie od od 2 720 PLN

      Rozwożenie pieczywa do dostawców
      StPr/20/0717

      Przewóz art. spożywczych
      StPr/20/0704
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      montaż instalacji wodno - kanalizacyjnej, wentylacji grzewczych, klimatyzacyjnych
      StPr/20/0708

      przymowanie towaru na magazyn, kontrola terminów przydatności towaru, uzupełnianie towarów na hali sprzedaży i odpowiednie ich eksponowanie, dbanie o czystość na hali sprzedaży
      StPr/20/0710
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      Obsługa gazu do samochodu i paliwa
      StPr/20/0700

      Prowadzenie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego. Prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy. Sporzadzanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy.
      StPr/20/0702