Zamknij

STOLARZ

Miejsce pracy: Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: PRACA PRZY PRODUKCJI MEBLI, SKŁADANIE , MONTAŻ
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.09.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie- średnie zawodowe, doświadczenie zawodowe- 1 rok
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Sygietyńskiego 11, 06-410 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Monika Chojnacka
    Numer telefonu: 236730863
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV + skierowanie do pracodawcy bądź kontakt tel. pod nr. tel.: 602 196 188
    Terminowe i zgodne z przepisami przyjmowanie dokumentów, nadzór nad merytoryczną treścią oraz tworzenie dokumentu zbiorczego. Sporządzanie, podpisywanie i wydawanie dokumentów. Prowadzenie ewidencji i wydawanie poleceń wyjazdów służbowych w Brygadzie. Prowadzenie ewidencji czasu wykonywania przez żołnierzy zadań służbowych w wymiarze przekraczającym normę czasu służby oraz rozliczenie wykorzystania czasu wolnego. Uzupełnianie danych w systemie.
    StPr/20/0723
    wynagrodzenie od od 3 270 PLN

    Wykonywanie instalacji elektrycznych
    StPr/20/0721
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    dowóz towaru, przyjęcie i wydanie towaru z magazynu,
    StPr/20/0720
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Prace związane ze zbiorem truskawek, przygotowanie transportu, prace przy pielęgnacji plantacji truskawek
    StPr/20/0714
    wynagrodzenie od od 2 720 PLN

    Rozwożenie pieczywa do dostawców
    StPr/20/0717

    Przewóz art. spożywczych
    StPr/20/0704
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    montaż instalacji wodno - kanalizacyjnej, wentylacji grzewczych, klimatyzacyjnych
    StPr/20/0708

    przymowanie towaru na magazyn, kontrola terminów przydatności towaru, uzupełnianie towarów na hali sprzedaży i odpowiednie ich eksponowanie, dbanie o czystość na hali sprzedaży
    StPr/20/0710
    wynagrodzenie od od 18 PLN

    Obsługa gazu do samochodu i paliwa
    StPr/20/0700

    Prowadzenie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego. Prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy. Sporzadzanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy.
    StPr/20/0702