Zamknij

Pracownik działu księgowości

Miejsce pracy: Mleczarska 15A, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: wprowadzanie do systemu faktur zakupu i sprzedaży, weryfikacja dokumentów, uzgadnianie sald na wskazanych kontach księgowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 17.08.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Inne] : wymagane orzeczenie o niepełnosprawności, znajomość pakietu Ms Office, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość podstaw księgowości
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: SIGMA-MAX SP. Z O.O.
    Adres: Augustiańska 35, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    Obsługa klienta, sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru, obsługa terminala płatniczego.
    StPr/20/0517
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    wg. stanowiska
    StPr/20/0519
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    StPr/20/0522

    obsługa kontrahentów biura rachunkowego
    StPr/20/0516
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Obsługa administracyjno-biurowa; rejestracja wpływającej korespondencji, archiwizacja dokumentów.
    StPr/20/0511
    wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

    Obieranie, krojenie, szatkowanie warzyw i owoców, czyszczenie sprzętu kuchennego.
    StPr/20/0512

    Czynności związane z prowadzeniem akt sądowych, protokołowanie na rozprawach, wprowadzanie danych do systemów komputerowych, archiwizacja dokumentów.
    StPr/20/0513

    Wykonywanie remontów, utrzymanie i konserwacja terenów zielonych
    StPr/20/0514

    Prowadzenie zajęć integrujących grupę, edukacyjnych i ogólnorozwojowych, pomoc w odrabianiu lekcji, rozwijanie osobowości dziecka.
    StPr/20/0515

    wprowadzanie do systemu faktur zakupu i sprzedaży, weryfikacja dokumentów, uzgadnianie sald na wskazanych kontach księgowych
    StPr/20/0502