Zamknij

kierowca

Miejsce pracy: Powstańców Wielkopolskich 2, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: prowadzenie samochodów uprzywilejowanych prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych w transporcie sanitarnym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.08.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : kurs dla kierowców na pojazdy uprzywilejowane
      Pracodawca: Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie
      Adres: Powstańców Wielkopolskich 2, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowi
      Osoba do kontaktu: CEZARY GROCKI
      Numer telefonu: 236730259
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV oraz skierowanie do pracodawcy
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Zapoznanie się ze specyfiką pracy biura, przyjmowanie korespondencji interesantów, towarzyszenie jako asystent Pani Poseł w spotkaniach,prowadzenie terminarza.
      StPr/20/0777
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      opieka nad dziećmi w żłobku
      StPr/20/0540
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Praca w terenie (głównie woj. mazowickie), praca i obsługa wiertnicy, asystowanie przy nadzorach geotechnicznych, praca przy komputerze.
      StPr/20/0541

      Rejestracja pacjentów do poradni specjalistycznych.
      StPr/20/0530
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Obsługa klienta, sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru, obsługa terminala płatniczego.
      StPr/20/0517

      obsługa kontrahentów biura rachunkowego
      StPr/20/0516
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      wg. stanowiska
      StPr/20/0523

      Obieranie, krojenie, szatkowanie warzyw i owoców, czyszczenie sprzętu kuchennego.
      StPr/20/0512
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      Wykonywanie remontów, utrzymanie i konserwacja terenów zielonych
      StPr/20/0514

      wprowadzanie do systemu faktur zakupu i sprzedaży, weryfikacja dokumentów, uzgadnianie sald na wskazanych kontach księgowych
      StPr/20/0502