Zamknij

Sprzedawca

Miejsce pracy: Rycerska 64, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Sprzedaż artykułów spożywczych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 08.06.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie- zasadnicze zawodowe, doświadczenie zawodowe- mile widziane, książeczka do celów sanitarnych, obsługa kasy fiskalnej.
    Pracodawca: PIEKARNIA "J.G. Dmochowscy" Jan i Grażyna Dmochowscy Spółka Cywilna
    Adres: Rycerska 64, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Jan Dmochowski
    Numer telefonu: 500066256
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV + skierowanie do pracodawcy
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    wprowadzanie do systemu faktur zakupu i sprzedaży, weryfikacja dokumentów, uzgadnianie sald na wskazanych kontach księgowych
    StPr/20/0502
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Przygotowywanie pokoi hotelowych dla gości hotelowych, dbanie o czystość w toaletach hotelowych, prace porządkowe na terenie hotelu.
    StPr/20/0508

    • Monitorowanie bieżącego stanu technicznego systemów i urządzeń, • Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych, organizowanie napraw gwarancyjnych i sporządzanie raportów z prowadzonych działań. • Utrzymywanie w poprawnym stanie technicznym posiadanych narzędzi i urządzeń niezbędnych do prowadzenia prac uruchomieniowych i serwisowych. • Sprawna realizacja procesu obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. • Kontakt z klientami w sprawach serwisowych, wizje lokalne, • serwis, konserwacja oraz naprawa elektronicznych systemów zabezpieczeń (SSWiN, SKD, CCTV, SAP itp.)
    StPr/20/0503
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    obsługa baru
    StPr/20/0476

    sprzedaż towarów
    StPr/20/0478

    wydawanie towaru
    StPr/20/0479

    Obsługa urządzeń i linii technologicznych w dziale odbioru surowca i innych działach
    StPr/20/0475
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    prowadzenie samochodów uprzywilejowanych prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych w transporcie sanitarnym
    StPr/20/0457

    Opieka nad flotą samochodową, utrzymanie porządku i czystościw budynku i na zawnątrz.
    StPr/20/0461

    przygotowywanie i wydawanie sprzętu, sprawdzanie stanu technicznego, naprawa, wykonywanie przeglądów technicznych oraz napraw, obsługa komputera
    StPr/20/0455