Zamknij

Mechanik

Miejsce pracy: Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Zaopatrywanie w części, naprawa pojazdów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.04.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Zawód:
    • Mechanik samochodów osobowych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: prawo jazdy kat. C+E - DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY, REZERWA
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Sygietyńskiego 11, 06-410 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Monika Chojnacka
      Numer telefonu: 236730863
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy - doposażenie stanowiska pracy
      przekazania dokumentów:
      Obsługa sali Kawiarni
      StPr/20/0315
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Zaopatrywanie w części, naprawa pojazdów
      StPr/20/0312
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Praca przy produkcji mebli
      StPr/20/0303
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Praca przy produkcji frontów. lakierowanie
      StPr/20/0304
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      napełnianie kosmetyków
      StPr/20/0301
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Obsługa klienta, wprowadzanie faktur, wykładanie towaru.
      StPr/20/0286
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Obsługa klienta, przyrządzanie potraw
      StPr/20/0287
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Przyjmowanie towaru na magazyn, kontrola terminów przydatności towarów do spożycia, uzupełnianie towarów na hali sprzedaży i odpowiednie ich eksponowanie, dbanie o czystość na hali sprzedaży, przenosz
      StPr/20/0278
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      Zabiegi fizjoterapii, kinezyterapia, masaż.
      StPr/20/0257

      StPr/20/0258
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN