Zamknij

Sprzedawca

Miejsce pracy: Gwardii Ludowej WRN 16 A, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, wprowadzanie faktur, wykładanie towaru.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 10.03.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie- bez znaczenia, umiejętność obsługi komputera i terminala. m
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Monika Wieczorek
    Adres: Gwardii Ludowej WRN 16 A, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieck
    Osoba do kontaktu: Monika Wieczorek
    Numer telefonu: 665 228 859
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV na adre e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    Obsługa sali Kawiarni
    StPr/20/0315
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Zaopatrywanie w części, naprawa pojazdów
    StPr/20/0312
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Praca przy produkcji mebli
    StPr/20/0303
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Praca przy produkcji frontów. lakierowanie
    StPr/20/0304
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    napełnianie kosmetyków
    StPr/20/0301
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Obsługa klienta, wprowadzanie faktur, wykładanie towaru.
    StPr/20/0286
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Obsługa klienta, przyrządzanie potraw
    StPr/20/0287
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Przyjmowanie towaru na magazyn, kontrola terminów przydatności towarów do spożycia, uzupełnianie towarów na hali sprzedaży i odpowiednie ich eksponowanie, dbanie o czystość na hali sprzedaży, przenosz
    StPr/20/0278
    wynagrodzenie od od 18 PLN

    Zabiegi fizjoterapii, kinezyterapia, masaż.
    StPr/20/0257

    StPr/20/0258
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN