Zamknij

Elektromonter instalacji i urządzeń elektroenergetycznych

Miejsce pracy: Gostkowska 81, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: podstawowe prace elektryczne w sekcji ds. energetyki i automatyki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 28.01.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, elektryczne
    Zawód:
    • Pozostali operatorzy urządzeń energetycznych (wymagany staż - lata: 2)
      Uprawnienia:
      • uprawnienia SEP do 1 kV
      • prawo jazdy B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykszt. zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewne, doświadczenie zawodowe 2 letnie, mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV, prawo jazdy kat. B
        Pracodawca: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Ciechanowie
        Adres: Gostkowska 81, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Danuta Gronczewska
        Numer telefonu: 23 672 29 60 wew. 103
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście
        administracja systemami, praca w systemach klasy ERP,
        StPr/20/0238
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Prowadzenie codziennych (pn. - pt.) 7 - godzinnych zajęć usprawniających społecznie i zawodowo dla grupy dorosłych osób z niepełnosprawnością, zapewnienie wsparcia ewntualnej opieki, prowadzenie dokum
        StPr/20/0236
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        przyjmowanie towarów do magazynu, wydawanie towarów z magazynu, rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów
        StPr/20/0068
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        Praca w godzinach popołudniowych od 13.00- 17.0. W zakres codziennych obowiązków wchodzi sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitariów wraz z przynależnymi korytarzami i klatki schodowe. Miejsce wykony
        StPr/20/0222
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        Obsługa beneficjentów, pomoc w przyjmowaniu wniosków, przygotowanie i wysyłka korespondencji.
        StPr/20/0225

        Przygotowanie dokumentacji do archiwizacji, przygotowanie spisów zdawczo-odbiorczych wytworzonej dokumentacji, oznaczenie teczek aktowych sygnaturą archiwalną.
        StPr/20/0226

        zapewnienie sprawnego funkcjonowania sprzętu komputerowego i systemów informatycznych; bieżąca naprawa i konserwacja sprzętu komputerowego; administrowanie systemami sieciowymi; nadzór nad legalnością
        StPr/20/0217
        wynagrodzenie od od 770 PLN

        prace hydrauliczne
        StPr/20/0201
        wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

        Obsługa urządzeń uzdatniających wodę na basenie rehabilitacyjnym, oznaczanie zawartości chloru oraz Ph w wodzie, monitorowanie zużycia środków chemicznych, regulacja urządzeń dozujacych środki chemicz
        StPr/20/0193
        wynagrodzenie od od 19 PLN

        wg. stanowiska
        StPr/20/0186