Zamknij

Magazynier

Miejsce pracy: Śmiecińska 14, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: układanie towaru na półkach w magazynie hurtowni oraz zbieranie towaru dla odbiorców hurtowni, dganie o porządek w miejscu pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 23.01.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe mile widziane
    Pracodawca: Hurtownia "SAWA" Bożena Irena Budżak w Ciechanowie
    Adres: Śmiecińska 14, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Magdalena Trojanowska
    Numer telefonu: 883 377 338
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny - tel. 883 377 338
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Prowadzenie codziennych (pn. - pt.) 7 - godzinnych zajęć usprawniających społecznie i zawodowo dla grupy dorosłych osób z niepełnosprawnością, zapewnienie wsparcia ewntualnej opieki, prowadzenie dokum
    StPr/20/0236
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    przyjmowanie towarów do magazynu, wydawanie towarów z magazynu, rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów
    StPr/20/0068
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Praca w godzinach popołudniowych od 13.00- 17.0. W zakres codziennych obowiązków wchodzi sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitariów wraz z przynależnymi korytarzami i klatki schodowe. Miejsce wykony
    StPr/20/0222
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    Obsługa beneficjentów, pomoc w przyjmowaniu wniosków, przygotowanie i wysyłka korespondencji.
    StPr/20/0225

    Przygotowanie dokumentacji do archiwizacji, przygotowanie spisów zdawczo-odbiorczych wytworzonej dokumentacji, oznaczenie teczek aktowych sygnaturą archiwalną.
    StPr/20/0226

    Składanie, montowanie, pakowanie mebli.
    StPr/20/0227

    zapewnienie sprawnego funkcjonowania sprzętu komputerowego i systemów informatycznych; bieżąca naprawa i konserwacja sprzętu komputerowego; administrowanie systemami sieciowymi; nadzór nad legalnością
    StPr/20/0217
    wynagrodzenie od od 770 PLN

    prace hydrauliczne
    StPr/20/0201
    wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

    Obsługa urządzeń uzdatniających wodę na basenie rehabilitacyjnym, oznaczanie zawartości chloru oraz Ph w wodzie, monitorowanie zużycia środków chemicznych, regulacja urządzeń dozujacych środki chemicz
    StPr/20/0193
    wynagrodzenie od od 19 PLN

    Zapisywanie pacjentów na wizyty, wyszukiwanie kart, odbieranie telefonów.
    StPr/20/0166