Zamknij

Sprzątaczka

Miejsce pracy: 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń biurowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 0.4
Data rozpoczęcia: 03.01.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności, miejsce wykonywania pracy: Ciechanów
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej EMIR Sp. z o.o.
    Adres: 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Marcin Lewandowski
    Numer telefonu: 609 731 895
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny pod nr. 609 731 895
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    AKTYWNA SPRZEDAŻ TOWARÓW NA BAZARACH I TARGOWISKACH, PRZYGOTOWYWANIE TOWARÓW DO SPRZEDAŻY NA PRZENOŚNYCH URZĄDZENIACH SPRZEDAŻOWYCH, UZUPEŁNIANIE ASORTYMENTU TOWARÓW, PRZYJMOWANIE REKLAMACJI SPRZEDANY
    StPr/20/0135
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    podstawowe prace elektryczne w sekcji ds. energetyki i automatyki
    StPr/20/0136
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Dbałość o estetyczny wygląd mieszkańców, organizacja czasu wolnego mieszkańców, codzienna pielęgnacja mieszkańców.
    StPr/20/0111
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    układanie towaru na półkach w magazynie hurtowni oraz zbieranie towaru dla odbiorców hurtowni, dganie o porządek w miejscu pracy
    StPr/20/0112

    Wystawianie faktur w programie komputerowym, tworzenie dokumentów magazynowych.
    StPr/20/0113

    dozowanie i odważanie przypraw, obsługa mieszałki do przypraw
    StPr/20/0116

    Obsługa korespondencji przychodzącej do firmy i wychodzącej.
    StPr/20/0118

    Codzienna pilęgnacja mieszkańców, organizacja czasu wolnego mieszkańców, pomoc mieszkańcom w poruszaniu się.
    StPr/20/0121

    Planowanie i podejmowanie czynności opiekuńczych, wychowawczych i dydaktycznych, prowadzenie zajęć dydaktycznych, przygotowywanie dokumentacji pedagogicznej, deklaracji.
    StPr/20/0124

    Planowanie i podejmowanie czynności opiekuńczych, wychowawczych i dydaktycznych, prowadzenie zajęć dydaktycznych, przygotowywanie dokumentacji pedagogicznej.
    StPr/20/0128