Zamknij

Instalator

Miejsce pracy: Mleczarska 9, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych; Kontrola Jakości produktów zgodnie z normami; Montaż instalacji elektrycznych w nowo budowanych obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej; Montaż, p
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.11.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • SEP do 1KV
    • prawo jazdy kat B
    • czytanie rysunków technicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Umiejętność pracy na podstawie dokumentacji projektowej i schematów elektrycznych; [Inne] : Doświadczenie w prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych;
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: T4B Sp. z o.o.
      Adres: Mleczarska 9, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Ewelina Karolak
      Numer telefonu: 607727230
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Rejestrowanie korespondencji, zakładanie teczek aktowych, sprawdzanie kompletności wplywającej korespondencji, udzielanie informacji interesantom, redagowanie pism urzędowych, współudział w prowadzeni
      StPr/19/0977
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      PRZYUCZAMY DO ZAWODU ! praca w terenie - pomoc przy wykonywaniu wierceń w gruntach wiertnicą mechaniczną, pomoc przy prowadzeniu nadzorów geotechnicznych w trakcie trwającej budowy (badanie VSS, badan
      StPr/19/0965
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Sprzątanie na terenie biurowca. Praca biurowiec Orange, ul. Mikołajczyka 8, Ciechanów
      StPr/19/0962

      wg. stanowiska
      StPr/19/0954

      Praca na produkcji jako pomocnik
      StPr/19/0927
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych; Kontrola Jakości produktów zgodnie z normami; Montaż instalacji elektrycznych w nowo budowanych obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej; Montaż, p
      StPr/19/0919
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych; Kontrola Jakości produktów zgodnie z normami; Montaż, podłączenie oraz uruchamianie urządzeń elektrycznych; Wykonywanie oględzin, pomiarów i testów instalacji
      StPr/19/0920
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN

      zapewnienie profilaktycznej opieki nad uczniami w szkołach zgodnie z wytycznymi MZ i NFZ.
      StPr/19/0895
      wynagrodzenie od od 2 000 PLN

      Opracowuje, uruchamia i obsługuje programy aplikacyjne, przygotowuje aplikacje firmowe, obsługuje komputery, posługuje się gotowymi pakietami oprogramowania, projektuje bazy danych, administruje bazam
      StPr/19/0892

      Sprawowanie opieki nad osobami z niepełnosprawnością intelektualną, pomoc w pracy terapeuty. Praca od pn. do pt. w godz. 08.00-16.00
      StPr/19/0861
      wynagrodzenie od 2 400 - 2 500 PLN