Zamknij

pielęgniarka medycyny szkolnej

Miejsce pracy: 06-400 Ciechanów 17, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: zapewnienie profilaktycznej opieki nad uczniami w szkołach zgodnie z wytycznymi MZ i NFZ.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 04.11.2019
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Kurs kwalifikacyjny dla pielęgniarek środowiskowych/ rodzinnych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Uprawnienie 1] : kurs kwalifikacyjny dla pielęgniarek środowiska nauczania i wychowania lub szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa pediatrycznego / [Uprawnienie 2] : rodzinnego lub mag
      Pracodawca: Małgorzata Kowalska Zakład Pielęgniarek Środowiska Nauczania i Wychowania LIDER
      Adres: Wierzbowa 47, 06-400 Kargoszyn, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 603439487
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      przygotowywanie próbek do analiz fizykochemicznych, kontrola parametrów procesów w trakcie produkcji, nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym wykorzystywanym w laboratorium
      StPr/19/1002
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia na terenie obiektu, kontrola ruchu osobowego i materiałowego, kontrola i przestrzeganie przepisów p.poż., ochrona przez kradzieżą, zniszczeniem mienia, wykonyw
      StPr/19/0997
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      praca przy szlifowaniu
      StPr/19/0998
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Wprowadzanie danych JPS, dokumentacja techniczna, rozmowy z klientami
      StPr/19/0993
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Współpraca z głównym księgowym, wprowadzanie przelewów do systemu elektronicznego "ipkobiznes", prowadzenie rejestrów dla celow podatku VAT i sporządzanie deklaracji cząstkowych w zakresie VAT jednost
      StPr/19/0991
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Sprzątanie klatek schodowych, korytarzy piwnicznych, sprzątanie terenów zielonych, odśnieżanie.
      StPr/19/0988

      Produkcja frontów meblowych
      StPr/19/0987

      - opieka nad mieszkańcami, a szczególnie nad leżącymi i czuwanie nad zaspokojeniem potrzeb bio-psycho-społecznych; - dbanie o higienę osobistą i estetyczny wygląd mieszkańca; -karmienie mieszkańców; s
      StPr/19/0981

      PRZYUCZAMY DO ZAWODU ! praca w terenie - pomoc przy wykonywaniu wierceń w gruntach wiertnicą mechaniczną, pomoc przy prowadzeniu nadzorów geotechnicznych w trakcie trwającej budowy (badanie VSS, badan
      StPr/19/0965
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Praca na produkcji jako pomocnik
      StPr/19/0927