Zamknij

Asystent osoby niepełnosprawnej

Miejsce pracy: Aleksandra Świętochowskiego 8, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Sprawowanie opieki nad osobami z niepełnosprawnością intelektualną, pomoc w pracy terapeuty. Praca od pn. do pt. w godz. 08.00-16.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 08.10.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 400 - 2 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie- średnie, dyplom w zawodzie, doświadczenie zawodowe- 3 miesiące w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi.
    Pracodawca: Ośrodek Wsparcia pn. Ośrodek Opiekuńczy - Mieszkania Chronione w Ciechanowie
    Adres: Aleksandra Świętochowskiego 8, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazo
    Osoba do kontaktu: Ewa Sarnowska
    Numer telefonu: 23 673 45 09
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV + skierowanie do pracodawcy
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    Zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia na terenie obiektu, kontrola ruchu osobowego i materiałowego, kontrola i przestrzeganie przepisów p.poż., ochrona przez kradzieżą, zniszczeniem mienia, wykonyw
    StPr/19/0997
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    praca przy szlifowaniu
    StPr/19/0998
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    sprzedaż towarów i obsługa klienta
    StPr/19/0995
    wynagrodzenie od od 1 250 PLN

    Przyjmowanie towaru na magazyn, kontrola terminów przydatności towarów do spożycia, uzupełnianie towarów na hali sprzedaży i odpowiednie ich eksponowanie, dbanie o czystość na hali sprzedaży, przenosz
    StPr/19/0996
    wynagrodzenie od od 18 PLN

    Prace związane z przygotowywaniem posiłków.
    StPr/19/0992
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Wprowadzanie danych JPS, dokumentacja techniczna, rozmowy z klientami
    StPr/19/0993
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Współpraca z głównym księgowym, wprowadzanie przelewów do systemu elektronicznego "ipkobiznes", prowadzenie rejestrów dla celow podatku VAT i sporządzanie deklaracji cząstkowych w zakresie VAT jednost
    StPr/19/0991
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Produkcja frontów meblowych
    StPr/19/0987

    - opieka nad mieszkańcami, a szczególnie nad leżącymi i czuwanie nad zaspokojeniem potrzeb bio-psycho-społecznych; - dbanie o higienę osobistą i estetyczny wygląd mieszkańca; -karmienie mieszkańców; s
    StPr/19/0981

    PRZYUCZAMY DO ZAWODU ! praca w terenie - pomoc przy wykonywaniu wierceń w gruntach wiertnicą mechaniczną, pomoc przy prowadzeniu nadzorów geotechnicznych w trakcie trwającej budowy (badanie VSS, badan
    StPr/19/0965
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN